F.Bahçe istemişti Ada'ya gidiyor

F.Bahçe istemişti Ada'ya gidiyor
Pazartesi 25.02.2013 14:57

Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde renklerine katmak için büyük çaba harcadığı fakat Montpellier kulübünün ardı arkası kesilmeyen istekleri sonrası transfer edemediği Belhanda, İngiliz ekiplerinden Tottenham'a gidiyor

Ara transfer döneminde Fenerbahçe taraftarlarının iştahını kabartan ve geliyor, geldi derken Montpellier'in ayak diretmesi sonrası transfer edilemeyen Younes Belhanda'ya Ada'dan talip çıktı.

Le10 Sport ve Daily Mail'in haberlerine göre Montpellier'li yetenekli orta saha oyuncusu Belhanda, Tottenham'ın radarına girdi.

2012 Aralık ayında Daily Mail'in yayınladığı haberde Tottenham'ın Belhanda için 10 milyon pound teklif yapmaya hazırlandığından bahsedilmiş fakat görüşmeler sonrası transferin yaza ertelendiği duyurulmulştu.

Tottenham şimdilerde Belhanda için daha sağlam ve iştah açıcı bir transfer planı hazırlamakla uğraşıyor.

Öte yandan, teknik direktör Andre Villas-Boas'ın da takımda görmek istediğini belirttiği Belhanda ise Canal +'ya yaptığı açıklamada "Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum. İtalya, Almanya ve özellikle de İngiltere'den bu iştahımı karşılayacak teklifler var. Bunları değerlendirmek istiyorum" diyerek Montpellier'e bu yaz veda edeceğinin sinyallerini verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN