Kazandıkça buradasınızdır

Kazandıkça buradasınızdır
Pazartesi 25.02.2013

F.Bahçe teknik direktörü, "Dolayısıyla oyundan çalmak, oyunu soğutmak gibi şeyler rahat bir şekilde yapılabiliyor. Bunu biz de yapıyoruz. Almanya'da ise oyunun güzelliği ön planda" diye konuştu

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, mutlak kazanmaları gereken bir maçta taraftarın da büyük desteğiyle galibiyete ulaştıklarını ifade etti. Telafisi olmayan maçlar oynadıklarını ifade eden Kocaman sözlerini şöyle sürdürdü: "Maç arzu etmediğimiz şekilde başladı. Son derece arzulu bir durumumuz vardı, galibiyet için. Sadece bu bizde değildi, taraftarımızda da böyleydi. Her şey F.Bahçe'nin gücünü bir adım yukarı çıkaracak gibi görünürken, gol soğuk duş etkisi yaptı. Sonunu son derece iyi getirdik. Tüm oyuncularımı kutluyorum."

ŞİKAYET ETMEMİZ ÇOK DOĞAL
Hakemin oyunu çok sık durdurduğunun hatırlatılması üzerine, sahada en sakin olması gereken Hüseyin Sabancı'nın olayları kontrol edemediğini savunun Kocaman şöyle konuştu: "Kasımpaşalıların da bizim de şikayet etmemiz çok doğal. Kazanmaya giden yolda her şey mübah diye düşünüyoruz hepimiz. Oyundan çalmak, oyunu soğutmak gibi şeyleri biz de yapıyoruz. Almanya'da ise oyun durmuyor. Oyunu, oynamak için oynuyorlar. Oyunun güzelliği ön planda. Burada kazanırsan varsın, kaybedersen yoksun."

ÖZERTEN'E CEVAP
TFF yöneticisi Ufuk Özerten'e cevap veren Kocaman şöyle konuştu: "1461 Trabzon ile oynayacağımız maç gruptaki sıralamayı değiştirmeyecek. Bu kadar hassas düşünüyorlarsa bunu da düşünebilirlerdi. Oynayabilirdik."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN