Krasic formda!

Krasic formda!
Pazartesi 25.02.2013

Sırp futbolcunun menajeri:"Milos Krasic şu anda formda ama oynatılmıyor. Problem nedir bilmiyorum, bunu hocaya sormak lazım. Ayrılmayı ise kesinlikle düşünmüyor."

Fenerbahçe'de bir türlü forma şansı bulamayan Milos Krasic'in menajeri Dejan Joksimovic, Sırp yıldızın durumu hakkında açıklamalar yaptı. Krasic'in daha fazla para teklif edilmesine rağmen taraftarı ve yarışmacı ruhu için Fenerbahçe'yi tercih ettiğini belirten Joksimovic, "Kendisi formda, antrenman yapıyor, oynamak istiyor. Problem nedir, ben bilemiyorum. Bunu hoca açıklamalı. Kesinlikle Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmüyor. İstanbul'u çok seviyor" dedi

OYNATMADAN NASIL ANLAYACAKSINIZ?

Krasic'in kendisini göstermesi için oynaması gerektiğini vurgulayan Joksimovic, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kendini göstermesi için Krasic'e şans verilmesi lazım. 1 maç oynasın, sonra 3 maç oynamasın, daha sonra yine oynasın ve 3 maç yine oynamasın. Milos Krasic Şampiyonlar Ligi'nde CSKA Moskova ve Juventus formalarıyla fantastik maçlar oynadı. Hiçbir sakatlık yaşamamış kariyerinde. Krasic'in sadece biraz yardıma ihtiyacı var. Bu yardımı ona çok görmemeli."

CSKA iSTEDi AMA
Fenerbahçe'ye 7 milyon euro'ya mal olan fakat 70 euro'luk bile katkı sağlayamayan Milos Krasic'e, devre arasında eski takımı CSKA Moskova'dan bir teklif geldiği, ancak Rus ekibinin Milos Krasic'i forveti Doumbia'yı verip üzerine 5 milyon euro isteyerek transfer etmeye çalıştığı, Fenerbahçe'nin bunu kabul etmediğini öğrenildi.
Etiketler Fenerbahçe, Juventus
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN