Emre: Ben mertim, etsem söylerim

Emre: Ben mertim, etsem söylerim
Salı 26.02.2013

"İlk yarı bitiminde koridorda, 'Her fırsatta kendinizi yere atıyorsunuz, ayıptır. İkinci yarı böyle olacaksa oynamayalım' dedim. Küfür etmedim, etsem söylerim."

Kasımpaşa kanadı isim vermiyor ama tarifler hep Emre Belözoğlu'na çıkıyor. Emre Belözoğlu ise kesinlikle küfür etmediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Küfür etsem direkt söylerim. Yapmadığım için beni suçluyorlar. Sanıyorum F.Bahçe'ye döndükten sonra gösterdiğim performans bazılarını rahatsız etti" dedi. İlk yarı bittiğinde soyunma odasına giderken yüksek sesle söylendiğini de belirten Emre, "İlker ve Ayhan da şahittir. 'Her fırsatta kendinizi yere atıyorsunuz. ikinci yarı böyle oynayacaksanız maça çıkmayalım' dedim. Küfür bunun neresinde?" diye konuştu.

ZATEN SARI KARTIM VAR, DİKKATLİYİM
Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'ün sözlerine de cevap veren Emre Belözoğlu şunları söyledi: Sayın Öksüz, Pintos ile girdiğim her mücadelede küfür ettiğimi söylüyor. Zaten sarı kart görmüşüm. Kırmızı olmasın diye azami dikkat gösteriyorum. Hakem Hüseyin hoca ve 4. hakem de yanımızda, bile bile küfür edip kırmızı görür müyüm? Böyle bir hata yapar mıyım? Saha içinde en ufak bir tatsızlık yokken kulübeden niye küfür edeyim? Sanıyorum Öksüz'ü de yanlış yönlendiriyorlar. Maç sonunda Yalçın, Volkan'ın olmadığı anda ona küfür ediyor. Amaçları ne anlamış değilim.

RAŞİT ATEŞ
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN