Emre ateşledi

Emre ateşledi
Çarşamba 27.02.2013

Aykut Kocaman için "Sadece taktik veriyor" iddiaları bir kez daha doğrulandı. Kasımpaşa maçının devre arasında takımı Emre ateşlemiş.

Şampiyonluğu kovalayan F.Bahçe'nin 1-0 mağlubiyetten 3-1 zafere koştuğu Kasımpaşa maçı hâlâ konuşuluyor. Soyunma odasına 1-0 geride giden F.Bahçe'de konuşmayı teknik direktör Aykut Kocaman'ın değil, kaptan Emre Belözoğlu'nun yaptığı öğrenildi. Emre'nin, "Amacınız ne? Havlu atmak mı istiyorsunuz? Bize saldırmaya hazırlananların ekmeğine yağ mı süreceksiniz? Ben bunu yapmam, kimsenin yapmasına da izin vermem. Herkes akıllı olacak, çıkıp bu maçı kazanacağız" dedi.

EMRE BİR LİDER GİBİ
Emre konuşmayı yaparken Aykut Kocaman'ın kenarda onu dinlediği de belirtildi. Emre'den sonra Volkan, Kuyt ve Yobo'nun da benzer konuşmalarla arkadaşlarını ateşlediği belirtiliyor. Futbolcuların konuşmalarından sonra Aykut Kocaman'ın da taktik anlamda bir konuşma yaptığı öğrenildi. Aykut Kocaman'ın çevresine, "Futbolcuların böyle kenetlenmesi hoşuma gidiyor. Söylenecek ne varsa kendileri dile getiriyor. Taktik anlamında, oyuncu değişikliği anlamında zaten bizler gerekeni yapıyoruz. Emre bir lider gibi davranıyor" dediği belirtiliyor.

GÖRÜNTÜ BEKLENİYOR
Futbol Federasyonu "Emre küfür etti" diyerek şikayetçi olan Kasımpaşa'nın itirazı nedeniyle Lig TV'den görüntüleri istedi. Maçta Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota'ya küfür ettiği ileri sürülen Emre'nin o pozisyondaki ses kaydı incelenecek, dudakları okunacak. Emre'nin küfür ettiği tespit edilirse milli oyuncuya ceza verileceği belirtiliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN