Kazanmak için mücadele şart

Kazanmak için mücadele şart
Perşembe 28.02.2013

Beşiktaş ile oynayacakları derbinin iki takım için de çok önemli olduğunu dile getiren kaleci Volkan Demirel, "Daha çok ter döken arzu ettiği 3 puana ulaşır" dedi.

Kaleci Volkan, Beşiktaş maçının iki takım için de son derece zor geçeceğini dile getirdi... Derbiyi kaybedecek tarafın şampiyonluk yarışında ağır bir yara alacağın dikkat çeken tecrübeli file bekçisi, "O nedenle hem onlar hem de biz maksimum performansla mücadele edeceğiz" şeklinde konuştu.

MÜCADELE EDEN KAZANIR
Tansiyonu yüksek karşılaşmada kazananı belirleyecek faktörün mücadele olacağını ifade eden Volkan, "Başarının yolu emekten geçiyor. Daha çok çalışan, ter döken arzu ettiği 3 puana ulaşır. Derbilerde zafer mutluluğu yaşamak kolay değil. O nedenle kazanmak için mücadele şart" yorumunu yaptı.

SERİ DEVAM ETMELİ
Ligde son 3 maçı kazandıklarını hatırlatan milli file bekçisi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş'ı da yenip, seriyi sürdürmek istiyoruz. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Kaliteli ve inanmış bir takımız. Canımızı dişimize takarak mücadele edeceğiz. Tek arzumuz, büyük taraftarımıza anlamlı bir galibiyet daha hediye etmek."
Etiketler Fenerbahçe, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN