Nasılsa atarız

Nasılsa atarız
Perşembe 28.02.2013

Son 5 resmi maçta sadece 1 gol yiyen (O da penaltıdan) defansı öven Aykut Kocaman, "Rakiplere duvar ördük. Beşiktaş maçında da dikkatli olmalıyız. 90 dakikada nasıl olsa gol atarız" dedi.

Geçen haftayı Kasımpaşa galibiyetiyle kapatan F.Bahçe (Arada 1461 Trabzon kupa maçı olmasına rağmen) Beşiktaş ile oynanacak derbi havasına girmişti. Aykut Kocaman son 5 maçta sadece bir gol yiyen (O da penaltıdan) savunmayı övdü, "İşte Beşiktaş maçında da böyle dikkatli oynamanızı istiyorum" dedi. Kocaman "Yemeyelim, nasıl olsa atarız" diyerek defanstan sonra forvetlere de güvendiğini dile getirdi. Son 5 maç için, "Büyük takım gibi oynadık, rakiplere duvar ördük" diyen Kocaman oyuncuları psikolojik olarak da derbi havasına soktu.

KOLAY TEK MAÇ BİLE YOK
Lider G.Saray'ın 6 puan gerisine düştükleri için maç kaybetme lüksleri olmadığını dile getiren Kocaman şunları söyledi: Oynanacak 11 maç ve alınacak 33 puan var. Hepsini kazanacak güçteyiz. Bunu rakipleri küçümsediğim için söylemiyorum. Sizlere güvendiğim için söylüyorum. Bizim için artık her maç final. Bu hafta şampiyonluk adayı Beşiktaş ile oynayacağız. Ardından zirveyi kovalayan Bursa ve Antalya var. Kolay tek maç bile yok, bunu kafanıza sokun.

VOLKAN DEMİR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN