Taraftar ayaklandı

Taraftar ayaklandı
Pazartesi 01.07.2013

F.Bahçe taraftarı, UEFA'yı protesto etmek ve başkan Aziz Yıldırım'a destek vermek için dün dev bir yürüyüş düzenledi. Binlerce taraftarın akın ettiği Cadde'de yer yerinden oynadı

F.Bahçe taraftarı, UEFA'nın verdiği Avrupa'dan 2+1 yıl men kararını protesto etmek ve başkan Aziz Yıldırım ile kulübe olan desteklerini pekiştirmek için geniş çaplı bir yürüyüş düzenledi. Suadiye'de toplanan binlerce sarılacivertli taraftar, 19.07'de 'Büyük F.Bahçe Yürüyüşü'nün startını verdi. Aziz Yıldırım'a ait posterlerin de yer aldığı organizasyonda, sarı-lacivertli taraftarlar attıkları sloganlarla da F.Bahçe'nin yanında olduklarını gösterdi. Suadiye'de başlayan yürüyüş, Saracoğlu Stadı'nda son buldu. Taraftarların organize edilen bu yürüyüşe, yönetim kurulu üyeleri Yasemin Merçil ile Yalçın Haker de katıldı.

HAKSIZLIK GÖSTERMEK İÇİN
Merçil, "Taraftarımız arkamızda olduğunu bilmek çok önemli. Disipline sevkimizi ile ilgili bir protesto ve başkanımızın arkasında olduğunu gösterme adına ben de taraftar olarak geldim" dedi. Haker de, "Bize yapılan haksızlıkları göstermek için buradayız. Belki de sesimiz duyurulur da bir anlamı olur. Geçen 3 Temmuz'da da buradaydık. Herkes F.Bahçe için sokaklarda" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN