Hayırlı olsun

Hayırlı olsun
Salı 02.07.2013

Ersun Yanal, "Ben sizi tanıyorum, siz de beni tanıyacaksınız. Tek hedef şampiyonluk. Mücadele bugünden itibaren başlıyor" dedi. Yeni transferler Alper, Holmen ve Kadlec de ilk idmana çıktı

F.Bahçe, 2013-14 sezonunu yeni hocası, yeni teknik kadrosu ve yeni oyuncularıyla açtı. Teknik direktör Ersun Yanal, idman öncesi yaptığı konuşmada, "Sizleri tanıyorum. Siz de beni tanıyacaksınız. Tek hedefimiz şampiyonluk. Bunu başaracağıma inandığım için buradayım. Mücadelemiz bugünden itibaren başlıyor" dedi.

Şampiyon yapamazsam...

Yanal yeni teknik ekibini de futbolcularla tanıştırarak, "Hepimiz aynı gemideyiz. Başarılı olmak istiyorsak birbirimize destek olacağız, üzerimize düşen görevi yapacağız. Sizlere güvendiğim için sözleşmemi 1 yıllık yaptım. Şampiyon olamazsak herkes yolunu çizer" dedi.

Semih ve Sezer de yok

11.00'de başlayan ilk idman 1 saat 15 dakika sürdü. Ameliyat olan Gökhan, soğuk algınlığı geçiren Mehmet Topuz, milli takımlara giden Kuyt, Meireles, Sow, yeni transfer Bruno Alves ile kadroda düşünülmeyen Semih Şentürk ile Sezer Öztürk idmanda yer almadı. Milli takımlardaki Salih Uçan ile Recep Niyaz da idmanda yoktu. Sakat olan Erten ise ayrı çalıştı.

Yabancılar 11'inde gelecek
Milli takım kamplarına gittikleri için özel izin alan Dirk Kuyt, Moussa Sow, Raul Meireles ile eşi hamile olan Bruno Alves 11 Temmuz'dan itibaren takıma katılacak. Aynı dönemde milli takımlarda olan Alper Potuk, Kadlec, Stoch gibi oyuncuların ilk gün idmana çıkmaları ise, "Gelmeyenlerin sorunu mu var" şeklinde yorumlandı. Bu oyuncular arkadaşlarından 10 gün geride kalacak.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN