Sagna savaşı

Sagna savaşı
Perşembe 04.07.2013 20:12

Fenerbahçe ve Galatasaray Arsenal'in sağ beki Bacary Sagna'ya talip oldu. Açıklama bizzat Sagna'nın menajeri Gutsmuth'tan geldi

Fenerbahçe ile Galatasaray bir transferde daha karşı karşıya geldi. İki ezeli rakibin Arsenal'in Senagell asıllı Fransız sağ beki Bacary Sagna için girişimde olduğu iddia edildi. İddia sahibi ise Sagna'nın menajerliğini yapan Laurent Gutsmuth. Dış basına açıklamalarda bulunan Gutsmuth, Sagna ile ilgilenen takımların arasında Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da olduğunu söyledi.

PSG VE MONACO DA İSTİYOR
Senegalli oyuncunun Arsenal ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu hatırlatan menajer Gutsmuth, Sagna'nın geleceği ile ilgili sorulan soruya da, "Neler olacağını göreceğiz ancak bir kaç takımın Sagna ile ilgili olduğunu söyleyebilirim. Türkiye'den Galatasaray ve Fenerbahçe ile Fransa'dan PSG ve Monaco onu istiyor" yanıtını verdi.

TAKIMIN VAZGEÇİLMEZİ

İngiliz ekibi Arsenal'e 2007 yılında Auxerre'den transfer edilen Sagna, kısa zamanda takımın vazgeçilmezleri arasına girmişti. 30 yaşındaki defans oyuncusu aynı zamanda Fransız milli takımında da forma giyiyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN