Alex geliyor Alex

Alex geliyor Alex
Cuma 05.07.2013

Ersun Yanal, Brezilyalı yıldıza "Senin tekrar F.Bahçe'ye dönmeni ve jübileni de Kadıköy'de yapmanı istiyorum" dedi. Teklif karşısında duygulanan Alex, "Düşünmeliyim" diyerek açık kapı bıraktı. Plana göre Alex, Brezilya'da sezon bittikten sonra F.Bahçe'ye dönecek ve devre arasından itibaren sarı-lacivertli formayı giyecek; lig bitiminde ise görkemli bir jübile yapılacak

Fotomaç'ın dün duyurduğu "Alex Fener'e geri mi dönüyor" başlıklı haber büyük yankı uyandırırken, sarı-lacivertli kulüpte yıldız futbolcuyla ilgili taraftarı coşturacak planlar yapıldığı ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, yeni teknik direktör Ersun Yanal göreve geldiğinde kendisini twitter'dan kutlayan Alex'le bir süre önce telefonla görüştü ve kendisini yeniden Fenerbahçe'de görmek istediğini ifade etti.

YILDIRIM DA SICAK BAKIYOR
Ersun Yanal samimi ve sıcak diyalogların yaşandığı konuşmada tecrübeli futbolcuya şunları söyledi: "Kaptan Fenerbahçe taraftarı seni çok seviyor. Kadıköy'deki heykelini gördüm ve senin adına gururlandım. Şimdi ülkende oynuyorsun ama ben senin ara transferde yuvana dönmeni ve lig bitene kadar oynadıktan sonra bu taraftar önünde jübile yapmanı istiyorum." Bu teklif karşısında şaşıran Alex ise "Düşünmem lazım" diyerek süre istedi. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'den ihraç edilen isimler için af çıkarmaya hazırlanan başkan Aziz Yıldırım'ın Alex'in geri dönmesine sıcak baktığı da sızan bilgiler arasında.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN