Rakipler korkacak

Rakipler korkacak
Çarşamba 10.07.2013

"Kazanmaya oynayan, oyundan zevk alan, izleyenlere zevk veren bir takım kurmaya çalışıyoruz. Rakiplerimizin bize karşı önlem alacağı bir takım yaratacağız. Her maçımıza kazanmak için çıkacağız"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sarı-lacivertli takımın hazırlıklarını sürdürdüğü Topuk Yaylası'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sözlerine hedefi yüksek bir takım kurmak istediklerini söyleyerek başlayan Yanal, şöyle devam etti: Kazanmaya oynayan, oyundan zevk alan, izleyenlere zevk veren bir takım kurmaya çalışıyoruz. Taraftarımız bizden şampiyonluk bekliyor. Bir sene, şampiyonluğun kazanması için yeterli bir süre. Rakiplerimizin bize karşı önlem alacağı bir takım yaratacağız. Fenerbahçe, her maçına kazanmak için çıkacak."

Aykut Kocaman'a teşekkür

Sarı-lacivertlilerin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ı da kutlayan Yanal, "Aykut Kocaman'a teşekkür ediyorum. Çok doğru işlerin yapıldığı, yapılanma açısından harika bir takım bırakmış. Aykut hocayla her zaman görüşüyoruz. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ancak Fenerbahçe'nin başına geçtikten sonra onunla hiç konuşmadım" diye konuştu. Fenerbahçe'nin istediği her oyuncuyu alabilecek güçte olduğunu belirten başarılı çalıştırıcı, "Ancak önümüzde belirli bir süreç var. Her şeyi takip ediyoruz. Süreci beraber bekleyelim. Bugünden bu kararla ilgili konuşmak doğru değil" dedi.

G.Saray rakibimiz

Yabancı sınırlaması hakkıda dakonuşan Ersun Yanal, "6+0+4 geçen sezon alınmış bir karar. Fenerbahçe bu plana göre programını devam ettiriyor. Önümüzdeki sezon da 5+0+3 formülü olacak. Ona göre de planlamalarımızı sürdürüyoruz" şeklinde konuştu. Yanal, G.Saray'ın son iki sezonda şampiyon olmasının kendilerinde fazladan bir stres yaratıp yaratmadığı sorusuna ise, "Galatasaray en büyük rakiplerimizden biri. Onlarla her zaman yarış içindeyiz, olmaya da devam edeceğiz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN