Düşünmeden kabul ettim

Düşünmeden kabul ettim
Perşembe 11.07.2013

Bahçe'nin Bayer Leverkusen'den transfer ettiği Çek sol bek, Topuk Yaylası'nda basın toplantısı düzenledi. Kadlec, “Fenerbahçe istedi, anında ‘tamam’ dedim. Burada olmaktan mutluyum, elimden geleni yapacağım" dedi

Aykut Kocaman'ın üç yıldır istediği, Michal Kadlec takımın kamp yaptığı Topuk Yaylası'nda basının karşısına çıktı. Bayer Leverkusen'den alınan Çek oyuncu, "Bu kadar geniş bir basın ordusu karşısında konuşmakta zorlanacağım" diye sözlerine başladı. Çek savunmacı, Fenerbahçe'nin teklifi ilettiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini ve başarı için elinden geleni yapacağını söyledi. Anlaşma yaptığında Ersun Yanal'ın en kuvvetli aday olmasına rağmen hocanın belli olmadığını belirten Michal Kadlec şunları söyledi:

Hücuma çıkmayı çok seviyorum

Böyle bir tesiste çalışmak gerçekten büyük zevk. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kamp yorucu geçiyor. Böyle olması normal. Çünkü eğer başarılı olmak istiyorsak, kampta ter dökmeliyiz. F.Bahçe'yi tanıyordum. Teklif geldiğinde hiç düşünmedim, kafamda tek soru işareti olmadan geldim. Menajerim zaten Manisa'dan Ersun Yanal'ı tanıyordu. Bildiğim her şeyi babamdan öğrendim. Sol bek veya stoper nerede görev verilirse elimden gelenin en iyisini yapacağım. Hücuma çıkmayı da çok seviyorum.

ROBERTO CARLOS iDOLÜM
Çek oyuncu Michal Kadlec, Roberto Carlos'un her sol bek gibi kendisinin de idolü olduğunu söyledi. Kadlec, "Ona çocukluğumdan beri hayranım. Şimdi aynı ülkede olmak bile heyecan veriyor" ifadesini kullandı.

KiESSLiNG ARARSA 'GEL' DERiM
Michal Kadlec, Bayer Leverkusen'den takım arkadaşı Kiessling'in kendisini aramadığını söyledi. Çek oyuncu, "Beni arar ve F.Bahçe ile Türkiye'yi sorarsa tek söyleyeceğim, 'düşünmeden gel' olur" diye konuştu.

HEM SOL BEK HEM DE STOPER
Kadlec'in hem sol bek hem stoper oynayabiliyor. Kadlec bu özellikleriyle Hasan Ali ve Caner ile sol bek, Yobo, Egemen, Bekir ve Serdar Kesimal hatta Bruno Alves ile stoperde forma rekabetine girecek.
Etiketler Fenerbahçe, Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN