G.Saray ve F.Bahçe Erkan'ı istiyor

G.Saray ve F.Bahçe Erkan'ı istiyor
Cuma 12.07.2013 18:42

Erkan Zengin'in menajeri Patrik Mörk'ün Türkiye ortağı Erk Toros, G.Saray ve F.Bahçe'nin Erkan'la ilgilendiklerini söyledi. Toros, Erkan için G.Saray'dan Cenk Ergün, F.Bahçe'den ise Ersun Yanal ile görüştüğünü açıkladı

Erkan Zengin'in menajeri Patrik Mörk'ün Türkiye ortağı Erk Toros, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Erkan'la ilgilenen çok sayıda takım var. Bunların arasında Galatasaray ve Fenerbahçe de var. Ayrıca İtalya Serie A Takımları da Erkan'ın durumunu sordular." dedi.

ESKİŞEHİRSPOR BEDELİNİ AÇIKLAMADI
Tecrübeli oyuncunun kulübünden alacaklarının büyük bir bölümünü tahsil ettiğini belirten Toros, "Alacaklarla ilgili bir sorun vardı. Büyük ölçüde çözüldü. Ertuğrul hoca takımda kalmasını istiyor. Teklifler var ve ne olacağını göreceğiz. Fakat tekliflerin değerlendirilmesi için öncelikli olarak Eskişehirspor'un sözleşme fesih bedeli belirlemesi gerekir. Galatasaray ve Fenerbahçe bize bunu sordular. Bu bedel ortaya çıktıktan sonra her iki kulüp de tavrını ortaya koyacak." diye konuştu.

ERKAN F.BAHÇE VE G.SARAY'A EŞİT MESAFEDE
Galatasaray'dan İdari menajer Cenk Ergün ve Şükrü Hanedar'la görüştüklerini, Fenerbahçe'den ise Ersun Yanal ve Hasan Çetinkaya'yla konuştuklarını dile getiren Erk Toros, "Erkan, her iki takıma da eşit mesafede, bir tarafta büyük saygı duyduğu Fatih Terim, diğer yanda Eskişehirspor'da birlikte çalıştığı ve sevdiği Ersun Yanal. Erkan, Beşiktaş'ta potansiyelini gösterememişti. Beşiktaş'ta yakalayamadığı başarıyı bir başka büyük takımda yakalamak istiyor." şeklinde konuştu.

İTALYA'DAN DA TALİPLERİ VAR
Ayrıca Toros, Erkan Zengin'i İtalya'dan Chievo, Bologna ve Genova'nun takip ettiklerini söyledi. Başarılı futbolcu Erkan Zengin'in Eskişehirspor'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sözleşme fesih bedeli 3.5 milyon euro olarak gözüküyor; ancak pazarlıkların 2.5 milyon civarında yapılacağı tahmin ediliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN