Fenerbahçe şenliği

Fenerbahçe şenliği
Pazar 14.07.2013

Uzun bir aradan sonra ilk kez takımını izleme fırsatı bulan taraftarlar, oyuncular ve başkan Yıldırım'a büyük ilgi gösterdi. Muhteşem coşkuya özel bir helikopterle tesislere giden Acun Ilıcalı da eşlik etti

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce Topuk Yaylası'ndaki tesislerinde sürdüren Fenerbahçe, dün tarihi bir gün yaşadı... Uzun bir aranın ardından antrenmanın taraftara açılması üzerine Topuk Yaylası adeta bayram yerine döndü. Tesislere akın eden çok sayıda taraftar, futbolcuların yanı sıra başkan Aziz Yıldırım'a da büyük ilgi gösterdi. Oyuncular ve Yıldırım ile hem sohbet etme hem de fotoğraf çettirme imkanı bulan sarı-lacivertliler, unutamayacakları bir gün geçirdi. F.Bahçeli bir futbolseverin, Emre Belözoğlu'nu görünce duygulanarak ağlaması dikkat çekti. Ancak günün en popüler adamı başkan Yıldırım'dı. UEFA'daki süreçten, transfere kadar pek çok konuda taraftarın soru yağmuruna tuttuğu başkan, neşeli görüntüsü ile dikkat çekti. Son derece moralli olduğu gözlenen Yıldırım, sıcakkanlı tavırları ile de tesislerde toplanan taraftarların gönlünü fethetti.

HELİKOPTERLE GELDİ

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da sabah antrenmanının yapıldığı dakikalarda özel bir şirkete ait kiralık helikopterle tesislere geldi. Sarı-lacivertli renklere gönül veren Ilıcalı da şölen havasına dahil oldu. Ilıcalı, çok sayıda taraftar ile sohbet edip, fotofraf çektirdi. Ilıcalı daha sonra yakın arkadaşları Emre Belözoğlu, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ı da alarak Topuk Yaylası'ndan ayrıldı.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA