Lince seyirci kaldı

Lince seyirci kaldı
Perşembe 18.07.2013

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik’in istifasını isteyen F.Bahçe, tavrını daha da sertleştirdi. Konuya ilişkin yeni bir açıklama yapan F.Bahçe, tavır değişikliği olmadığına dikkat çekti. CAS davasının neden geri çekildiği ve Platini'ye açılan davalardan vazgeçilmesi için kimlerin aracı olduğunun açıklanması istendi

F.Bahçe yönetimi, önceki gün istifasını istediği UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'e dün bir kez daha yüklendi. Kulüpten yapılan açıklamada daha sert bir üslup kullanılırken, daha önce duyurulan istifa talebinde ısrar edildiğinin altı çizildi. Açıklamada şöyle denildi:

İsmi bile geçmedi, ceza aldı...
"F.Bahçe özelinde Türk kulüplerinin hukuki linçlerine seyirci kalanların vatan millet edebiyatı yapma hakkı yoktur. Savunmaları alınmaksızın, isminin geçmediği müsabakalardan dahi ceza alan Türk spor adamlarının arkasında duramayanların bulundukları yer, kulübümüz ve Türkiye'nin uzağındadır. CAS davasının hangi gerekçeyle geri çektirildiği, sayın Platini (UEFA Başkanı) hakkındaki davalardan vazgeçilmesi için kimlerin aracı olduğu derhal açıklanmalıdır.

O tarihte nereden biliyordu?

F.Bahçe'nin CAS davasını çekmesi sonucu 1 yıl kupalara gitmeyerek sonrasında organizasyona katılma hakkı kazandığını söylemek ise bilgisizlikten öte kötü niyettir. Kaldı ki sayın Erzik'in o tarihlerde F.Bahçe'ye 1 yılın üzerinde katılmama cezası verileceğini nereden bildiğini sormak da F.Bahçe yönetiminin bir diğer görevidir."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN