Cardozo ilk uçakla geliyor

Cardozo ilk uçakla geliyor
Cumartesi 20.07.2013

F.Bahçe kıran kıran geçen süren pazarlıkta Benfica'yı ikna etti ve 6.2 milyon euro bonservis bedelinde anlaşma sağladı. Sarı-lacivertli ekip, 3 yıllık imza attıracağı Paraguaylı golcüye yıllık 2.8 milyon euro ödeyecek

Fenerbahçe, göz kamaştıran hedefi Oscar Cardozo'da mutlu sona ulaştı. Aziz Yıldırım'ın, kurmaylarına verdiği "Bu işi bitirin" talimatı üzerine İstanbul-Lizbon-Monaco hattında hareketli saatler yaşandı. İdari menajer Hasan Çetinkaya, dün Atatürk Havalimanı'ndan saat 10:55'te kalkan uçakla Portekiz'in başkenti Lizbon'a gitti. Menajer Ahmet Bulut da aynı saatlerde Monaco'dan Lizbon'a gelerek Çetinkaya ile buluştu. Çetinkaya-Bulut ikilisi Benfica yönetimiyle masaya oturdu. İkili, yaklaşık bir saat süren pazarlıkta Benfica'yı ikna etti ve 6.2 milyon euro bonservis bedelinde anlaşma sağlandı. Sarı-lacivertli ekip, 3 yıllık imza attıracağı Paraguaylı golcüye yıllık 2.8 milyon euro ödeyecek.

KARŞILAMA HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Hasan Çetinkaya'nın bugün öğle saatlerinde Cardozo ile birlikte Atatürk Havalimanı'na inmesi beklenirken, başkan vekili Abdullah Kiğılı yıldız futbolcunun gelmesinin bir iki günü bulabileceğini söyledi. Öte yandan Fenerbahçeli taraftarlar da heyecanla bekledikleri Paraguaylı golcü için hazırlıklara başladı. Sarı-lacivertliler, yıldız futbolcuya görkemli bir karşılama töreni yapacak. Taraftarlar grupları, havalimanına binlerce kişiyi götürerek adeta gövde gösterisi yapmayı hedefliyor. Bu arada FB TV de Cardozo'nun İstanbul'a gelişini an be an canlı olarak ekranlara getirecek. Hummalı bir çalışmanın olduğu FB TV, Cardozo'nun uçak içinden özel görüntülerini de yayınlayacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN