Kampın yıldızı Alper Potuk

Kampın yıldızı Alper Potuk
Pazar 21.07.2013
ALPER POTUK: 9
Hiç şüphesiz kampın yıldızıydı. Çok çabuk uyum sağladı. 40 yıllık Fenerbahçeli gibiydi. Agresif, sürekli golü düşünen bir yapısı var. Yanal ilk 11'e önce onun ismini yazacak.

VOLKAN DEMiREL:8

Kale yeni sezonda hiç şüphesiz yine onun olacak. Özgüveni üst düzeyde... Omzundaki sakatlığı tamamen atlattı. Fenerbahçe'nin kalesi yine emin ellerde...

SERKAN KIRINTILI:5
İyi niyetli ve çalışkandı. Ancak kapasitesi Fenerbahçe kalesini korumaya yeterli değil. İyi bir yedek olarak bir sezon daha geçirecek gibi görünüyor.

MERT GÜNOK: 7
Kamp dönemini çok iyi geçirdi. Tek şanssızlığı önünde Volkan gibi bir markanın olması... Ama gelecekte Fenerbahçe'nin 1 numarası olacağına eminim.

GÖKHAN GÖNÜL:?
Sakatlığı dolayısıyla kampta hiç çalışamadı. Sağlıklı bir Gökhan'ı takımdan kesmek çok zor...Ağustos ayında takımla çalışmalara başlayabilecek.

JOSEPH YOBO: 7
Yabancı kontenjanı nedeniyle takımdan gönderileceği haberleri onu çok sarstı. Kampa konsantre olamadı. Tecrübesi ile kalırsa çok faydalı olacağı kesin.

SERDAR KESiMAL:4
Bir türlü istenilen seviyeye gelemedi. Kampın silik isimlerindendi. Yabancı kontenjanının azaltıldığı şu günlerde forma için daha çok çalışmalıydı.
Henüz zamanı da var.

EGEMEN KORKMAZ: 6
Her zaman çok çalışıyor, elinden geleni yapıyor. Bir standartı var ve asla altına düşmüyor. Yeni sezonda onu çoğu karşılaşmada ilk 11'de göreceğiz; sakatlanmazsa tabii.

MiCHAL KADLEC: 7
Top ayağına yakışıyor. Fizik olarak çok üst düzeyde... Hep hücumu düşünüyor. Bu özelliği ile zaman zaman kademe hataları ile takımını yakabilir.

HASAN ALi KALDIRIM: 6
Geçen sezonun en çok maç oynayan ismiydi. Yeni yılda Kadlec ile forma mücadelesi verecek. Kadlec kadar şansı var. En büyük avantajı ise yabancı kontenjanı.

EMRE BELÖZOĞLU: 7
Gençlere taş çıkartıyor.Yüksek enerjisi, kaybetmeyi sevmeyen yapısıyla takımı ateşliyor. Takıma ağabeylik yapıyor. Onsuz bir Fenerbahçe düşünülemez.

MEHMET TOPAL 7
Tam bir profesyonel. Çok çalıştı, bir antrenman bile kaçırmadı. Onun gibi karakterli oyunculara Fenerbahçe'nin her daim ihtiyacı var.
Hiç şüphesiz kampın yıldızıydı. Çok çabuk uyum sağladı. 40 yıllık Fenerbahçeli gibiydi. Agresif, sürekli golü düşünen bir yapısı var. Yanal ilk 11'e önce onun ismini yazacak.

MEHMET TOPUZ: 7
O da kampın çalışkan isimlerindendi. Yanal'ın en çok ilgilendiği oyunculardan biriydi. Tam bir joker. Küsmüyor, moralini bozmuyor. Kale hariç her mevkide görebiliriz.

MiROSLAV STOCH: 6
Ersun Yanal onunla yakından ilgilendi. Geçen sezon fazla şans bulamamıştı. Yanal'la birlikte yeniden hayata döndü. F.Bahçe'nin yeni transferi olacak gibi görünüyor.

CRiSTiAN BARONi: 6
Kamp boyunca moralsiz ve isteksizdi. Kalitesini hepimiz biliyoruz. Bu durumuyla yedek kulübesinden çıkamaz. Ancak Baroni kalitesiyle ilk 11'e adaydır.

MOUSSA SOW: 6
Kampa geç katıldı. Takımdan ayrılacağı dedikoduları ayyuka çıktı. Fazla kilosu da var. Yeniden forma girmesi için çok çalışması gerekiyor. Ama kalitesi bile yeter.

DiRK KUYT: 7
O gerçek bir lider. Tatilde dahi çalışmış, kampa hazır gelmiş. Her an maç oynayabilecek gibi hazırdı. Tecrübesi, pozitif enerjisi ve liderlik vasıflarıyla takıma çok şey katıyor.

CANER ERKiN: 7
Fizik olarak çok iyi durumda... Antrenmanlarda hep ön plandaydı. Forma savaşının içerisinde hep olacak. İlk 11'in değişmezi olursa kimse şaşırmasın.

PiERRE WEBO: 7
Çok pozitif, çok istekli, takım arkadaşlarıyla uyumu mükemmel... Kampta attığı gollerle hepimize, "Bir forvete ihtiyaç yok" dedirtti. Golcü gelirse rekabet de edecek güçte.

SALiH UÇAN: 6
Yaz döneminin en az tatil yapan ismiydi. Milli Takım maçlarının hemen ardından kampa katıldı.Fizik olarak yorgun olmasına rağmen çok çalıştı. Onun için önemli bir yıl.

MiLOS KRASiC: 6
Geldiğinden bu yana bir türlü isteneni veremeyen Sırp yıldız, kampta toparlanmış göründü. Fizik olarak biraz düzeldi ama şu anda bile yeterli düzeyde değil.

RAUL MEiRELES: 6
Güçlü, çalışkan ve kaliteli...
Tek sorunu disiplin... Kafası karışık. Takımdan ayrılacağı yönündeki iddiaları hiç yalanlanmadı.Sanki gideceğini bilerek rölantide çalıştı.

SELÇUK ŞAHİN: 5
Bildiğiniz Selçuk! Orta sahadaki rekabette ilk 11 şansı düşük. Profesyonelliği ve sorunsuz yapısıyla gerektiğinde görev bekleyecek. Kulübedeki hazır güç olacak.

BERKAYCAN VE AZİZ CEYLAN: 5
Çok çalışmaları gerek. Kumaşları iyi. Fenerbahçe gelecek yıllarda onlardan faydalanabilir.

RECEP NİYAZ: 5
Bu kadar ofansif bir takımda şans bulması imkansız. Karabük'e kiralanabilir.

ERTEN ERSU:5
Sakatlığı olduğu için düz koşuyla yetindi. İyi kaleci olacak ama kiralanarak pişmesi sağlanabilir. Volkan ve Mert varken kulübeye bile giremez.

SAMUEL HOLMEN:8
Fenerbahçe'nin nokta transferi oldu. İki ayağını da mükemmel kullanıyor, mevkii seçmiyor. Yanal'ın sisteminin ana oyuncularından olacak. Tekmeye kafasını sokuyor, sert ve cesur. Yedek kalacağını düşünenler yanılacak.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN