Cardozo senindir F.Bahçe

Cardozo senindir F.Bahçe
Salı 23.07.2013

Portekiz basını, Fenerbahçe ile Benfica'nın anlaştığını yazarken, sarı-lacivertli ekip Paraguaylı golcüyü yarınki forma tanıtımına yetiştirmeyi hedefliyor

Fenerbahçe yılın transferini gerçekleştirmeye hiç bu kadar yaklaşmamıştı. Portekiz'in ünlü Record ve O Jogo gazeteleri, Fenerbahçe ile Benfica'nın Oscar Cardozo konusunda anlaşmaya vardığını yazdı. Haberlerde iki kulübün ekstralarla birlikte 15 milyon euro'ya el sıkıştığı belirtilirken işin sadece banka teminatlarına kaldığı vurgulandı. Gazeteler, banka teminat mektuplarının en kısa sürede Portekiz'e ulaşacağı ve yıldız futbolcunun Fenerbahçeli olacağını duyurdu.

HER AN İSTANBUL'A GELEBİLİR
Portekiz basınının bu iddiasına rağmen Fenerbahçe'ye yakın kaynaklar ise transferin 15 milyon euro'ya değil, çok daha uygun bir rakama gerçekleşeceğini kaydetti. 30 yaşındaki golcünün transferinin bitmesinin an meselesi olduğu vurgulanırken, 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Oscar Cardozo'nun her an İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Fenerbahçe yönetimi yıldız futbolcuyu yarınki yeni formaların tanıtımına yetiştirmek için büyük çaba harcıyor.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA