Adım adım Fenerbahçe'ye

Adım adım Fenerbahçe'ye
Perşembe 25.07.2013

Fenerbahçe teklifini yaptı, Cardozo rest çekti. Benfica Teknik Direktörü Jesus, Paraguaylı golcüyü kampa götürmedi. Menajer Pedro Aldave, "Kalma şansı ortadan kalktı" dedi

Fenerbahçe'nin uzun zamandır peşinde olduğu Oscar Cardozo olayında sona gelindi. Paraguaylı golcü için Benfica'ya 10 milyon euro öneren, pazarlıklar sonunda rakamı 15 milyon euro'ya çıkaran F.Bahçe beklemeye devam ediyor. Ancak Portekiz ekibindeki gelişmeler, "Oscar Cardozo adım adım F.Bahçe'ye" dedirtecek cinsten. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Benfica'da golcü futbolcu, 26 kişilik kamp kadrosuna alınmadı. Teknik direktör Jorge Jesus, daha önce tartıştığı Paraguaylı golcüyü yeni sezonda kadrosunda düşünmediği için Algarve'deki kampa götürmediğini söyledi, "Bu artık benim değil, yönetim ile Oscar'ın sorunu. Artık konuyu onlar çözsün" diye konuştu.

Menajeri: İpler koptu artık

HER fırsatta Fenerbahçe ile anlaştığını ve kendisine kolaylık sağlanmasını isteyen Oscar Cardozo'nun menajeri Pedro Aldave de Portekiz ekibiyle iplerin koptuğunu söyledi. Aldave, "Oscar'ın ayrılma olasılığı şimdi kalmasından çok daha fazla. Kontratı devam eden bir futbolcunun nasıl davranacağı bellidir. Benfica kararını verecek, Oscar'a da söyleyecek" diye konuştu. Menajer Aldave, kariyerinde çok sorunlu transferler yaptığını belirterek şunları söyledi: F.Bahçe ve Benfica sanki poker oynuyor. Her dakika yeni bir istek ortaya çıkıyor. F.Bahçe yaklaşık 10-15 gün önce son teklifini yaptı ve bekliyor. Burada tutarsızlık gösteren kulüp Benfica'dır.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN