Alex: Aykut Hoca beni delirtti!

Alex: Aykut Hoca beni delirtti!
Cuma 26.07.2013

F.Bahçe'den ayrılık sürecini anlatan efsane kaptan, "Başkan, Aykut Kocaman ve ben, başkanın odasında buluştuk. Başkan provoke edici şekilde konuştu. Aykut Kocaman da 'Ya takımdan ayrılırsın ya da PAF takımla idmanlara çıkarsın' dedi. Bu cümleyi duyunca çok sinirlendim, delirdim" dedi

Fenerbahçe'den ayrılış şekli hâlâ çok tartışılan Alex de Souza, yeni takımı Coritiba'da harikalar yaratınca, yeniden dünyada adından en çok söz ettiren oyuncular arasına girdi. FIFA'nın internet sitesine bir röportaj veren Alex, Fenerbahçe'den ayrılış sürecine de değindi. Efsane kaptan, "Hayatımın en çok sinirlendiğim günüydü" dediği o anları şöyle anlattı: "Başkan, Aykut Kocaman ve ben, başkanın odasında buluştuk. Başkan provoke edici bir şekilde konuştu. Daha sonra da gidip gitmeme konusuna geldi laf."

EN SAĞLIKLI OLANI CORİTİBA'YA GERİ DÖNMEKTİ
"Hayatım 3 dakikada değişti. Aykut Kocaman bana 'Ya takımdan ayrıl ya da genç takımla idmanlara çık' denildi. Bu cümleyi duyunca çok sinirlendim, delirdim. 3, 7 ve 10 yaşlarında çocuklarım var. Eşimle birlikte Türkiye'de yaşama planları yapıyorduk. Ancak bir anda bütün hayatımız değişti. Brezilya'ya dönmek bizim için gerçekten çok zor oldu. Orada nereye döneceğimi, hangi takıma gideceğimi düşünüyordum. Ama evime, Coritiba'ya dönmenin en sağlıklısı olacağına karar verdim."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN