Kadıköy seni bekliyor Cardozo

Kadıköy seni bekliyor Cardozo
Pazar 28.07.2013

Pazarlıklar bitti, imzalar atıldı. bir rüya daha gerçek oldu. Fenerbahçeli taraftarlar, İstanbul'da kalacağı ev, bineceği araba bile belli olan Paraguaylı yıldız için havalimanında nöbet tutuyor

Oscar Cardozo'nun yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamasının önünde artık hiçbir engel kalmadı. Sarı-lacivertli yöneticiler, Benfica'yla her konuda anlaştı, Paraguaylı yıldız Fenerbahçeli oldu. Portekiz basını haberi "flaş haber" olarak duyurdu. Record gazetesi, Fenerbahçe'nin idari menajeri Hasan Çetinkaya'nın, Benfica kulübü ile 12 milyon euro + 3 milyon euro bonus karşılığında anlaştığını duyurdu. Anlaşmanın sağlanmasında Cardozo'nun değişiklik isteğini yönetime ısrarlı bir şekilde belirtmesinin de büyük rol oynadığı vurgulandı.

6.2 MİLYON EURO'SU PEŞİN
Haberde, "Bavullarını toplayan Cardozo, Türkiye'ye gidip resmi imzayı atacak. Evi, hatta kullanacağı araba bile belli" ifadelerine yer verildi. Şimdi artık dört gözle Cardozo'nun İstanbul'a ayak basacağı anı bekleyen taraftarlar, Atatürk Havalimanı'nda adeta nöbet tutuyor. F.Bahçe'nin Benfica'ya bonservis bedelinin 6.2 milyon euro'sunu peşin ödeyeceği belirtilirken, dün Divan'da genel sekreter Talat Yılmaz, "Cardozo ya da Emenike imza atacak" dedi. Bu sözler 'Cardozo'da son anda pürüz çıkarsa Emenike alınır' diye yorumlandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN