Golleri Fener için atacağım

Golleri Fener için atacağım
Pazartesi 29.07.2013

Cardozo'dan flaş açıklamalar: Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da F.Bahçe'nin yaptığı teklifi kabul ettim. Benfica için her şeyi yaptım, şimdi Türkler için her şeyi yapmak istiyorum. F.Bahçe'nin inanılmaz bir taraftar topluluğu, inanılmaz bir tarihi var. Son 4 yılda 1 kez 30 golün altına düştüm; golleri artık Fenerbahçe için atacağım

Fenerbahçe, her konuda anlaştığı Oscar Cardozo'ya kavuşmak için geri sayıma devam ederken Paraguaylı golcü de çok önemli açıklamalar yaptı. Ülkesinin Cronica gazetesine konuşan Benfica'lı oyuncunun açıklamalarını noktasına, virgülüne dokunmadan aynen yayınlıyoruz: "Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da F.Bahçe'nin bana yaptığı teklifi kabul ettim. Geçen sezon Benfica kulübü gitmeme izin vermemişti, saygı gösterdim. Bu sezon da gitmeme izin vermezlerse saygı gösteririm ama benim de saygıya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Kartallar için her şeyi sonuna kadar yaptım. Şimdi de Türkler için her şeyi yapmak istiyorum. Çünkü bana inanılmaz büyük saygı gösteriyorlar.

F.BAHÇELiLER'iN SAYGISINA LAYIK OLACAĞIM
Herkes F.Bahçe'ye para için gideceğimi düşünüyor. 'Hayır para önemli değil' dersem, yaptığım işe saygısızlık olur. Ama Fenerbahçe'yi asıl isteme nedenim bana gösterdikleri saygı. Benim için F.Bahçe'yi anlatan özel videolar hazırlamışlar. İnanılmaz bir taraftar topluluğu, inanılmaz bir tarih. F.Bahçeli taraftarlar bana nasıl ulaşıyor bilmiyorum ama mail'ime, hatta telefonuma İspanyolca ve Portekizce anlaması zor olan mesajlar geliyor. Daha gelmeden bu sevgiyi gösteren insanlar için çalışmaya hazırım. Son 4 yılda sadece 1 kez 30 golün altına düştüm. F.Bahçe'ye de goller atmak için gideceğim. Benden istenen de bu. Sonuçta aldığım parayı ve gördüğüm saygıyı hak etmek istiyorum."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN