Hatalarının bedellerini çok ağır ödeyecekler

Hatalarının bedellerini çok ağır ödeyecekler
Salı 30.07.2013 17:46

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada G.Saray'ın CEO'su Lutfi Arıboğan'a yanıt verilerek, "Bilinmelidir ki Fenerbahçe’nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bu büyük hatalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir" denildi

Fenerbahçe Kulubü resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınlanadı. Kulüp açıklamasında, geçtiğimiz günlerde F.Bahçe yöneticileri ile ilgili, "Türk futbolu toparlanma sürecine girsin diye dua ediyoruz ama bazı şahısların akıl sağlığından şüphe etmek gerektiğini düşünüyorum" açıklamasını yapan Galatasaray CEO'su Lutfi Arıbığan'a çok sert bir yanıt verildi.

İşte o açıklama:


"Bir kulübün maaşlı elemanının haddini aşan söylemleri nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

Öncelikle bu şahsa hatırlatmamız gereken husus; her ay başında hesap ekstrelerini kontrol edenlerin, kulüplerin yürekten sözcülüğüne bürünmeye hakkı olmadığı gerçeğidir.

Bu maliyetli tüccarların kulüplerdeki ve spor mecralarındaki varlığı; aldıkları yüksek orandaki maaşların varlığına bağlı iken yüz yıllık camialara ve yönetimlerine dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde açıkça terbiyesizliktir.

Tüm kamuoyundan talebimiz; uluslararası hukuk mücadelemizin sonunda, bu maaşlı Fenerbahçe düşmanlarının tasarrufları ile ilgili yapacağımız belgeli açıklamaları takip etmeleridir.

Kısa bir süre sonra bu konuları mahkemelerde açıklamak zorunda kalacak olanlara tavsiyemiz ise gazete gazete, kanal kanal dolaşarak kamuoyu yaratmalarının nafile olduğunu unutmamalarıdır.

Geçmişlerinde Fenerbahçe ile ilgili karanlık icraatları olanlar, ağız kirliliklerine engel olamayarak toplumda bilgi kirliliğine neden olmaktadırlar. Bu kişiler, bundan böyle protokol gereği sadece kulübümüzün profosyenel çalışanları tarafından cevaplandırılacaklardır.

Bilinmelidir ki Fenerbahçe'nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bu büyük hatalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"
Etiketler Kişiler, Fenerbahçe, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN