Web Sürümüne Geç

  Gizli silah Alper

  Gizli silah Alper
  31 Temmuz 2013, Çarşamba

  İlk yarıda 'oyunu tutacak' olan F.Bahçe, 2. yarıda saldıracak. Bu bölümde Alper Potuk, Ersun Yanal'ın en büyük kozu olacak. Stoch da son bölümde rakibi hataya zorlayacak

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Salzburg'daki ilk maçta daha çok 'oyunu tutmaya yönelik' bir ilk 11'le sahada olacak. Futbolcularından mümkün olduğunca pas yapmalarını ve tempoyu düşürmelerini isteyen Ersun Yanal, bu sistemin rahat işleyebilmesi için orta alanda Emre Belözoğlu-Mehmet Topal- Raul Meireles üçlüsüyle sahada olacak. Bu şekilde karşılaşmaya hızlı başlaması beklenen ev sahibi ekibin pozisyon sayısı da düşürülmeye çalışılacak.

  HATALARI FIRSATA ÇEVİRECEK
  İkinci yarıda kullanılacak ilk silah ise Alper Potuk olacak. Alper Potuk'un diriplingleri ve dikine paslarıyla pozisyon ve ikinci karşılaşma öncesinde avantajlı skor aranacak. Maçın ikinci yarısında kullanılacak silahlardan biri de hazırlık karşılaşmalarındaki performansıyla göze giren Miroslav Stoch olacak. Slovak futbolcuyu rakibin yorulduğu son bölümde oyuna dahil etmesi beklenen teknik direktör Yanal, böylece rakibin hatalarını fırsata çevirmeye çalışacak.

  Volkan DEMİR
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN