Herkesi yeneriz

Herkesi yeneriz
Çarşamba 31.07.2013

"Bizim önümüze gelen her takımı yenmeye çalışmak gibi bir misyonumuz var. Biz buraya turu geçmek için geldik. F.Bahçe olarak rakibimiz kim olursa olsun onları geçecek, yenecek bilgiye sahibiz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Red Bull Salzburg'la Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçı öncesi yaptığı açıklamada gelecek için güzel mesajlar verdi. Yanal, "Stresli zamanlar geçirdik. Şampiyonlar Ligi'ne katılıp katılmayacağımız çok belli değildi. 'Katılıyoruz, katılmıyoruz' derken şimdi buradayız. Salzburg karşısında elimizden gelen her şeyi sahaya yansıtacağız. Rakibimizi iyi analiz ettik. Lig maçlarını farklı skorlarla kazandılar. Buraya kazanmak için geldik" dedi.
MÜCADELECİ FENER
Yanal şöyle devam etti: "Önemli bir seyirci kitlesi var. Biz gücümüzü taraftarımızdan alıyoruz. Taraftara aklını kullanan ve mücadele eden bir F.Bahçe izleteceğiz. Buraya gelene kadar 3 hazırlık maçı oynadık. Rakibimiz 2 lig maçı oynadı. Şimdi olduğu gibi bundan sonra da F.Bahçe daha iyisini yapmak için elinden geleni yapacak. Salzburg disiplinli bir takım. Büyük bir takım. Avrupa'da her takım güçlü. Herkesin bir disiplini ve sistemi var. Salzburg her zaman belirli seviyelerde kalmayı bilen bir değer. Bizim önümüze gelen her takımı yenmeye çalışmak gibi bir misyonumuz var. Biz buraya turu geçmek için geldik. F.Bahçe olarak rakibimiz kim olursa olsun onları geçecek, yenecek bilgiye sahibiz."

ZAMAN GEREKLİ
"Geçen yıldan oluşan bir kadromuz var. 3 yeni isim katıldı bugünkü kadroya" ifadesini kullanan Yanal, "Benim kafamdaki F.Bahçe'ye ulaşmak için biraz zaman var bu doğru. Bu maçı kazanacağız. O kadarını söyleyeyim" dedi. Sarı-lacivertli hoca, Cardozo ve Emenike'nin transferleriyle ilgili de, "İkisi de kendi özellikleri olan önemli oyuncular. Görüşmeler devam ediyor. Divan'da da açıklandığı gibi, bekliyoruz" yorumu yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN