Web Sürümüne Geç

  Kuyt'a izin yok

  Kuyt'a izin yok
  17 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 02:32

  F.Bahçe, kurumsallaşma adına büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Sezon sonunda Dirk Kuyt'a "Bir yıllık imza" önerilecek, sonrası için de sportif direktörlük teklif edilecek

  Fenerbahçe, sözleşmesi gelecek yıl bitecek olan Dirk Kuyt için yeni planlar yapıyor. Geldiği günden beri gerek profesyonelliği gerek düzgün aile yapısı gerekse çalışkanlığı ile gönüllerde taht kuran Dirk Kuyt'ı yönetim uzun yıllar kulübün içinde tutmaya kararlı olduğunu gösterdi.

  NABZI YOKLANDI

  Futbolu 2014-15 sezonu sonunda F.Bahçe'de bırakması öngörülen Kuyt'a sportif direktörlük önerilecek. Başkan Aziz Yıldırım'ın, "F.Bahçe'nin Avrupa'ya açılan yüzü" dediği Kuyt ile gelecek hakkında konuştuğu, "Şartlar uyarsa neden olmasın" cevabını aldığı belirtiliyor. F.Bahçe camiasını çok sevdiğini, ailece kabul gördüğünü belirten Dirk Kuyt'ın "Türkiye benim ikinci vatanım oldu. Eşim ve çocuklarım da İstanbul'u sevdi. Futbolu bıraktıktan sonra da bu camiadan kopmak istemem" dediği öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın Kuyt dışında Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel gibi futbol kariyerlerinin sonuna yaklaşan iki oyuncuya da kulüp içinde yeni görevler teklif edileceği konuşuluyor.

  PROFESYONEL EKİP

  Böylece F.Bahçe gerçek bir kurumsal yapıya kavuşacak, transfer dahil futbolun her kademesinde profesyonel isimler görev yapacak. Sezon sonunda bir yıllık daha sözleşme önerilecek Kuyt'a sportif direktörlük teklifi de iletilecek.
  Yükleniyor