Web Sürümüne Geç

  Ganso'ya hücum

  Ganso'ya hücum
  19 Kasım 2013, Salı Güncelleme: 23:35

  Sao Paulo'ya resmi teklif hafta sonu gidiyor. Yanal'ın 24 yaşındaki gözdesi için şartlar zorlanacak. Anlaşma sağlanırsa F.Bahçe, yeni Alex'ine kavuşacak

  Ersun Yanal'ın ihtiyacı olan tek mevkide alınabilecek en değerli oyuncu olan Paulo Henrique Chagas de Lima (Ganso) konusunda F.Bahçe şartları zorlamaya başladı. Ganso'nun Türkiye haklarını elinde bulunduran Ali Sapan, genç yıldızın haklarının sahibi Andre Buffard ve Armand Kaya ile bir araya gelerek bu transferi masaya yatırdı. Hafta sonunda Sao Paulo'ya giderek burada Brezilya ekibinin yetkililerine F.Bahçe'nin teklifini iletecek olan Sapan'ın yanı sıra pek çok menajer F.Bahçe ile temas kurarak "Ganso'yu size getirelim" teklifini iletiyor. Bazı menajerlerin de F.Bahçe'den habersiz Sao Paulo ile temas kurması Brezilya ekibinde soru işaretleri yaratıyor. F.Bahçe'nin gözdesi Ganso için Lance gazetesinden Daniela Caravaggi, Sao Paulo Futbol Direktörü Joao Paulo de Jesus Lopes'e gelişmeleri sordu. Lopes, 24 yaşındaki orta saha için Avrupa'nın pek çok takımından teklifler aldıklarını ve ara transferi beklediklerini açıkladı.

  SEVGiLiSiNiN SÖZÜNDEN ÇIKMAZ
  Sao Paulo Futbol Direktörü Lopes, "Ganso, Brezilya'nın şu anda en gözde oyuncusu. Menajerler bizimle sürekli temas halinde. Ancak resmi bir teklif gelmedi. Bazı menajerler F.Bahçe ismiyle de kapımızı çalıyor. Hepsine 'Resmi teklif gelsin, konuşalım' cevabını iletiyoruz" diye konuştu. Lance gazetesinin deneyimli editörü Caravaggi de röportajın sonuna şu bilgiyi ekliyor: Ganso, sevgilisi Giovanna Costi'nin sözünden çıkmaz. F.Bahçe, Ganso'yu istiyorsa önce sevgilisi Costi'yi ikna etmeyi düşünmeli.
  Yükleniyor