Web Sürümüne Geç

  Ortada bir başarı yok başkanım

  Ortada bir başarı yok başkanım
  19 Kasım 2013, Salı Güncelleme: 01:58

  Ersun Yanal'ın, "Hele bir şampiyon olalım, gerisi kolay" diyerek, Aziz Yıldırım'ın 3 yıllık yeni kontrat yapma isteği karşısında büyük bir 'tevazu örneği' gösterdiği belirtildi...

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, kongreyi kazandıktan sonra teknik direktör Ersun Yanal'la özel bir görüşme yaptığı, bu görüşmede başarılı hocaya, "Seninle 3 yıllık yeni bir sözleşme yapalım" dediği ortaya çıktı. Ancak Aziz Yıldırım'ın aldığı yanıt hiç de umduğu gibi olmadı. YANAL'ın Yıldırım'a, "Başkanım, teklifiniz için teşekkürler. Bu beni ziyadesiyle yüceltir. Ancak henüz bunu hak edecek bir şey yapmadım. Hatırlarsanız geldiğimde bir şey konuşmuştuk; başarılı olursam kalacaktım. Şu an iyi gidiyoruz ama ortada henüz başarılmış bir şey yok. Hele bir şampiyon olalım, gerisi kolay" yanıtı verdiği belirtildi.

  Bir kez daha gönülleri fethetti

  Rakipleriyle puan farkına ve oynanan iyi futbola rağmen tevazuyu elden bırakmayan Ersun Yanal, bu sözleriyle bir kez daha başkan Aziz Yıldırım'ın gönlünü fethederken, imzalar şimdilik de olsa ertelendi.

  Yükleniyor