Web Sürümüne Geç

  Aziz Yıldırım'a dava açılıyor

  Aziz Yıldırım'a dava açılıyor
  20 Kasım 2013, Çarşamba Güncelleme: 20:24

  Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim listesinde yer alan ve Aziz Yıldırım'ın, "Terbiyesiz herif Fenerbahçe'yi gidiyorsun satıyorsun ondan sonra yönetime giriyorsun" dediği Hamdi Akın, Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu

  Fenerbahçe'de yapılan kongrenin sonunda gruplar Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan ve Aziz Yıldırım'ın tepki gösterdiği işadamı Hamdi Akın, Yıldırım hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Aziz Yıldırım'ın kendisine yönelik olarak, "Terbiyesiz herif Fenerbahçe'yi gidiyorsun satıyorsun ondan sonra yönetime giriyorsun. Fenerbahçe'yi satanları korumayın. Ben gittim Fenerbahçe için bir sene hapis yattım. Onlar da Fenerbahçe'yi sattılar" sözleri nedeniyle Yıldırım hakkında hakaret, tehdit ve iftira suçlarından dava açılmasını istedi.

  "YILDIRIM'IN AMACI HEDEF GÖSTERMEK"
  Suç duyurusu dilekçesinde, "Müvekkilim hiçbir zaman Aziz Yıldırım'ın iddia ettiği fiillerin içerisinde bulunmamıştır. Bunu iddia edenin iddiasını ispatlamak zorunda olduğunu, kesin deliller ile bildirmesi gerekir. Aksi takdirde müfteri durumuna düşer. Bu nedenle Aziz Yıldırım'ın varsa eteğindeki taşları dökmesi, öyle ulu orta tribünlere oynamaması lazımdır. Hiç kimse elinde somut bir delil olmadan takımın yıllarca yöneticisi olduğunu birine (sen FB'yi sattın, ne işin var burada) diyerek onu toplum önünde küçük düşüremez. Müvekkilim en az Yıldırım kadar FB sevdalısıdır. Aziz Yıldırım'ın amacı, müvekkilimi basın olduğu halde toplum önünde küçük düşürmek, fanatik grupların müvekkilime fiziki saldırması için zemin yaratmak ve hedef gösterme amacına matuftur. Soruşturma sonrası Yıldırım hakkında kovuşturmaya karar verilmesini talep ediyorum" denildi.
  Yükleniyor