Web Sürümüne Geç

  Türk bayrağını temsil edeceğiz

  Türk bayrağını temsil edeceğiz
  22 Kasım 2013, Cuma Güncelleme: 00:52

  Kamerun Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda mücadele edecek Webo "F.Bahçe'nin elçileri olarak Brezilya'da Türk futbolunu da temsil edeceğiz" dedi

  Fenerbahçe'nin Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, milli takımının Afrika Elemeleri'nde Dünya Kupası bileti almasının ardından Türkiye'ye döndü ve açıklamalarda bulundu. Dün sabah antrenman sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Pirerre Webo çok mutlu olduğunu söylerken, Brezilya'da sadece ülkesini değil Türkiye'yi de temsil edeceğini söyledi.

  YANAL DA BİZİMLE GELECEK
  Yıldız futbolcu, "Dünya Kupası'nda olmak ülkem için büyük bir gurur kaynağı. Kişisel olarak benim için orada olabilmek büyük bir gurur. Biz, Brezilya'da bir anlamda F.Bahçe'nin elçileri olarak da mücadele edeceğiz. Belki Türk Milli takımı orada olmayacak ama biz bir yandan Türk futbolunu da temsil edeceğiz. Türkler de bizi destekleyecek. Hocamız Ersun Yanal da bizimle birlikte Dünya Kupası'na geleceğine söz verdi" dedi.
  REKABET BUZU UÇURUYOR
  Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı ve takım içi rekabet hakkında da konuşan Kamerunlu golcü, "Rekabet bize büyük katkı sağlıyor. Fenerbahçe çok büyük kulüp ve ben bu büyük kulüp için elimden geldiğince çalışıyorum. Biz gerçekçiyiz ve konumumuz bizi şımartmıyor. Maç maç düşünüyoruz ve şu an aklımızdaki tek şey Antalyaspor" ifadelerini kullandı.

  G.SARAY DERBİSİ EN İYİ MAÇIMDI
  Webo, G.Saray derbisinde taraftar ile arasında özel bir iletişim ağı oluştuğunu, bu açıdan bakıldığında Fenerbahçe'deki en iyi maçını oynadığını kaydederken, "Takımımız fantastik diye nitelendirebileceğim bir karşılaşmayı geride bıraktı. Kazanan özelliğimizi sahaya koyduk. Keyif aldım ben de kişisel olarak" şeklinde konuştu.
  Yükleniyor