Web Sürümüne Geç

  Acı nedir bilmeyiz

  Acı nedir bilmeyiz
  23 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 00:26

  Antalyaspor maçı öncesi birçok futbolcunun çeşitli sakatlıkları var; ancak hepsi de Yanal'la görüşüp, "Biz oynamaya hazırız hocam" mesajı verdiler

  Lider Fenerbahçe, yarın Antalya'da kritik bir mücadele daha verecek. Galibiyet, zirvedeki yeri sağlamlaştıracağı gibi Beşiktaş derbisi öncesi de büyük bir moral olacak. Sarı-lacivertliler, puan kaybında ise keseden yiyecek. Antalya'da gelecek 3 puanın öneminin farkında olan futbolcular, Samandıra'da bu bilinçle çalışmalarını sürdürüyor. Birçok futbolcunun çeşitli sakatlıkları var. Alper, Caner, Emre, Kuyt, Mehmet Topal ve Volkan bunlardan en önemli olanları. Alper, Caner, Emre ve Kuyt takımla çalışmalarını sürdürürken, Mehmet Topal dünden itibaren deneme amaçlı idmanlara çıkmaya başladı.

  Kulüp doktorları temkinli
  Tedavisi süren Volkan ise takımdan ayrı çalışıyor. Volkan'ın dışında diğer sakat oyuncuların hepsi de doktorların "Maç gününe kadar beklemeliyiz" raporuna rağmen teknik direktör Ersun Yanal'la konuşarak "Oynamak istiyoruz" dediler.

  İlk 11'ini henüz belirlemedi
  "Biz acı nedir bilmeyiz" mesajı veren oyuncuların bu özverisi Yanal'ın yüzünü güldürürken, tecrübeli hocanın Antalyaspor önünde nasıl bir 11 tercih edeceği merak konusu oldu.
  Yükleniyor