Web Sürümüne Geç

  Operasyon başladı

  Operasyon başladı
  23 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 01:32

  Oyuncunun Türkiye haklarının sahibi Ali Sapan dün Sao Paulo'ya uçtu Görüşmelerde genç sambacının Avrupa temsilcisi Ziegler de yer alacak

  Fenerbahçe, teknik direktörü Ersun Yanal'ın devre arasında alınması tavsiyesinde bulunduğu Sao Paulo'nun 10 numarası Ganso için resmen düğmeye bastı. 24 yaşındaki oyuncunun Türkiye haklarını elinde bulunduran Ali Sapan, dün transferle ilgili temaslarda bulunmak üzere Frankfurt üzerinden Sao Paulo'ya uçtu. Görüşmelerde, Ganso'nun Avrupa haklarının sahibi olan Alman avukat Reinhard Ziegler'in de yer alacağı bildirildi. Sapan ve Ziegler, Brezilya'da Ganso'nun haklarının yüzde 50'sine sahip olan menajerlik şirketinin atadığı Giuseppe Dioguardi ile görüştükten sonra Sao Paulo'lu yetkililerle bir transfer zirvesi gerçekleştireceği vurgulandı.

  Avrupa'ya gitmesi şart
  Ganso'nun imaj haklarına sahip olan Sonda Grup, futbolcunun kariyeri açısından Avrupa'ya gitmesi gerektiğini savunurken, kaybettiği milli formasını geri alması için ocak ayında yapılacak bir transferin, oyuncunun Dünya Kupası'nda olmasını sağlayabileceği konuşuluyor.
  Etiketler Türkiye, Fenerbahçe, Ganso
  Yükleniyor