Web Sürümüne Geç

  Ersun Yanal: 'Şans değil'

  Ersun Yanal: 'Şans değil'
  24 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 21:28

  Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, son dakika golleriyle kazanılan maçların şans olmadığını belirtti

  Ersun Yanal, kontra atak karakterli Antalyaspor'un kendilerini fazla yorduğunun altını çizerken, gol yollarında ciddiyetsiz görüntülerinin maçı erken koparmalarını engellediğini itiraf etti. Tecrübeli teknik adam son dakika gollerini ise şans ile açıklanamayacağını belirtti.

  Yanal'ın açıklamaları şu şekilde:
  "Girdiğimiz gol pozisyonlarıyla oyunu farklı bir renge bürüyebileceğini biliyorduk. Sonra nedense golü atamadık. Antalyaspor hızlı hücumu iyi yapan bir takım. Bizi çok geriye koşturacağından tempomuzu düşüreceklerinden endişeleniyorduk. BU malesef başımıza geldi. Kazandık. Ama kazanırken de kaybettiğiniz noktaları iyi incelemeniz gerekiyor. Haftaya da çok önemli bir maça çıkacağız."

  "Bizim oynamamız gereken bir oyun var. Oyuncularımız zaman zaman gerçekleştirdi. Bizim planımızda golü bulmamızı çartlandırıyor. Biraz ciddiyetsiz davrandık. Gol noktalarında daha konsantre olmalıyız"

  Bunlar şans değil. Biz galibiyeti çok istiyoruz. Her dakika golü kovalıyoruz. 4. kez yaşanıyorsa bu şans olamaz. Şans kovalamaktır. Şans mücadele etmektir. Şans istemektir. Şans takip etmektir. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum."
  Yükleniyor