Web Sürümüne Geç

  Anormal aktivite

  Anormal aktivite
  25 Kasım 2013, Pazartesi Güncelleme: 00:46

  Senegalli yıldız, soldan buldozer gibi giren Emenike'nin pasını ağlara yollayarak Fenerbahçe'ye kritik bir galibiyet kazandırdı

  Bursa ve G.Saray maçlarını 'es' geçen Moussa Sow, Antalya'ya patladı. Öyle bir anda sahneye çıktı ki ev sahibi ekibi çaresizlik içinde bıraktı. Antalya karşısında 5. dakikada öne geçen ve sayısız pozisyondan yararlanamayan Kanarya, yine yaptı yapacağını ve son dakikada bulduğu golle 3 puanı hanesine yazdırdı. Beraberliği kabullenmeyen isimler bu defa Emenike ve Sow'du. 90. dakikada soldan önüne geleni yıka yıka bir buldozer gibi Antalya kalesine yüklenen Emenike, son hareketi de yaptı ve topu Sow'a çıkardı.

  Emenike'nin hakkını teslim etti
  İleri fırlayan Sow da nefis bir vuruş yapıp, galibiyeti ilan etti. 90. dakikaya kadar büyük direnç gösteren, hatta golden 2 dakika önce Diarra ile mutlak bir golden faydalanamayan Antalya'nın artık mağlubiyeti kabullenmekten başka çaresi kalmadı. Takımına altın değerinde bir galibiyet kazandıran Sow, maç sonu mütevazılığı da elden bırakmayıp Emenike'yi övdü. Senegalli yıldız "Emenike fark yaratmayı başardı, topu oraya kadar taşıdı ve bana çıkardı. Bana vurmak kaldı" dedi.
  Etiketler Fenerbahçe, Moussa Sow
  Yükleniyor