Web Sürümüne Geç

  Şans değil mücadele

  Şans değil mücadele
  25 Kasım 2013, Pazartesi Güncelleme: 01:46

  Ersun Yanal, kritik galibiyeti böyle yorumladı: Maçta çok şey denedik. Fenerbahçe takımı, şampiyonluk yürüyüşünde her maçta bir şeyler öğreniyor. Beşiktaş derbisi de, G.Saray derbisi gibi her şeyin futbolla anılacağı bir maç olacak

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, alınan galibiyetten dolayı mutlu olduklarını ve oyuncularının arzusından memnun kaldığını ifade etti. Son dakikalarda buldukları gollerin şans olmadığını belirten tecrübeli hoca, "Bunlar şans değil. Biz galibiyeti çok istiyoruz. Her dakika golü kovalıyoruz. 4. kez yaşanıyorsa bu şans olamaz. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum" diye konuştu. Antalyaspor'un ligin en iyi hücum yapan ekiplerinden birisi olduğunu kaydeden Yanal, şöyle devam etti:

  Şampiyonluk yürüyüşü...
  "Karşılaşma içinde çok şey denedik. F.Bahçe takımı şampiyonluk yürüyüşünde her maçından bir şeyler öğreniyor. Şampiyonluğun bu maçlarla geleceğine inanıyoruz. Bu tür maçları biraz daha iyi oynamalıyız." Ersun Yanal, Meireles'in kadroya alınmamasının hatırlatılması üzerine, "Kazanan bir takımdan oyuncu tercih ettim. Cristian'ı tribüne göndersem bu sefer (kazanan bir takımın oyuncusunu almadınız) diye yorum yaparsınız. Rekabeti tatlı bir şekilde götürmek çok zor bir iş. Oyuncularımız üzülüyor. Ben onlardan daha fazla üzülüyorum. Oynayamayan çok değerli oyuncularımız var" dedi.
  Yükleniyor