Web Sürümüne Geç

  Cereyanda kalmayın

  Cereyanda kalmayın
  29 Kasım 2013, Cuma Güncelleme: 00:37

  Ligin zirvesini şekillendirecek maç yüksek tempolu geçmeye aday. 12 maçta tek yenilgi alan F.Bahçe 105 2 mağlubiyet alan Kartal ise 103 km'nin altına düşmedi

  Spor Toto Süper Lig'de yarın zirveyi şekillendirecek F.Bahçe-Beşiktaş kapışması yaşanacak. Bir yenilgi, bir beraberlik ile zirvede yer alan F.Bahçe ile, 2 mağlubiyet, 3 beraberliği bulunan Beşiktaş'ın ortak özelliği "Çok koşmaları." F.Bahçe geride kalan 12 karşılaşmada hiç 105 km'nin altına düşmedi. F.Bahçeli oyuncular ortalama olarak da 111.5 km kat etti. Sezona süper başlamasına rağmen G.Saray yenilgisiyle (Rakibinden çok koşmasına rağmen) duraklama dönemine giren Kartal ise 103 km'nin altına düşmedi. Beşiktaş 12 karşılaşmanın (kaybettiği maçlarda bile) tamamında rakibinden fazla mesafe kat etti. F.Bahçe yenildiği Torku Konya, kazandığı Kasımpaşa ve Erciyes maçlarında koşu mesafesi olarak rakibinin gerisinde kaldı.

  İYİ BAŞLIYOR İYİ BİTİRİYOR
  F.Bahçe maçların ilk 15 dakikalarında hiç gol yemedi, 6 kez fileleri havalandırdı. Beşiktaş ise bu periyotta sadece bir gol yedi, bir kez de gol sevinci yaşadı. İlk dakikalar olduğu gibi son dakikalarda da F.Bahçe etkili bir futbol ortaya koyuyor. Sarı-lacivertli ekip son 15 dakikada 5, artı 90'larda ise 4 gol atarak kondisyonunu ortaya koydu.
  Yükleniyor