Web Sürümüne Geç

  En kötü halimiz bu

  En kötü halimiz bu
  29 Kasım 2013, Cuma Güncelleme: 00:32

  "Fenerbahçe iyi oynamadan kazanıyor" eleştirilerine Ersun Yanal'dan yanıt: Bundan kötüsü olmaz. Sistemimiz oturdu. Büyük bir düşüş yaşayacağımızı sanmam

  ZOR VE DUYGUSAL
  Cristian, Beşiktaş derbisinin maçının zorlu geçeceğini söyledi. FB TV'ye konuşan Brezilyalı futbolcu, "Karşımızda çok güçlü bir rakip olacak. Ancak biz taraftarımızın da desteğiyle kazanmak istiyoruz" dedi. Türkiye Ligi'nin zorlu olduğunu vurgulayan Cristian, "Çünkü içinde duygusallık da barındırıyor. Rekabeti yüksek, yarışmacı bir lig. Hep zorlu maçlar oynamak yorucu olduğu kadar güzel de" ifadelerini kullandı.

  MAÇ SONRASI BUL BENİ
  Yemekte derbiyle ilgili konuşan Volkan Demirel, Beşiktaşlı futbolcuların iddialı demeçlerinin sorulması üzerine, "Futbolda bu tarz meydan okumalar güzelliktir" dedi. Sarı-lacivertli file bekçisi, asıl konuşmayı maçtan sonra yapacağını belirterek, rakiplerine ince bir gönderme yaptı. Selçuk Şahin ise, "Güzel ortamımızı derbi zaferiyle pekiştireceğiz" iddiasında bulundu.

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sürekli kazanmalarına rağmen zaman zaman futbollarına gelen eleştirilere yanıt verdi. Beşiktaş derbisi öncesi takım olarak yenen yemekte gazetecilerle sohbet eden Ersun Yanal, takım olarak artık bir sistem oturttuklarını belirterek, "Oynadığımız oyun ortada, bundan kötüsü olmaz. Bir maç kötü olabiliriz ama büyük bir düşüş yaşayacağımızı zannetmiyorum" dedi. Yanal, "Beşiktaş'ı da yenerseniz şampiyonuz diyebilir misiniz" şeklindeki bir soruya ise, "Matematiksel olarak garantilemeden 'Şampiyonuz' demem. Beşiktaş'ın ilk yarıyı 9 puan, Trabzon'un 11 puan önde bitirip şampiyonluğu kaybettiğini hatırlayın. Futbolda her türlü sonuç var. O nedenle rakamlar ne zaman 'Şampiyon' derse o zaman derim" yanıtını verdi.

  Oğuz YÖRÜK


  Yükleniyor