Yanal: "Gasp edilmiş 6 puanımız var"

Yanal: "Gasp edilmiş 6 puanımız var"
Cumartesi 01.03.2014 21:27

Ersun Yanal 2-0 kazanılan Gençlerbirliğ maçı sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Fenerbahçe'nin gasp edilmiş 6 puanı var"

Maça gelen kadın ve çocuk taraftarlara teşekkür eden Yanal, 'Bugün stada gelen 30 bin taraftarın bu galibiyette katkısı büyüktür' diyerek açıklamalarına başladı.

STRES ARTIYOR
Maçta farkı yakalayabileceklerini belirten deneyimli çalıştırıcı, "Çok farklı bir skor da yakalayabilirdik. Haftaların getirdiği yorgunluk da var. Kaleye atılan şutlar ve kale çevresinde yakaladığımız serbest vuruşlarla çok daha erken koparalabilirdik maçı. Artık son haftalara yaklaşıldıkça maçlar daha gerilimli geçecek. Buna alışmalıyız" ifadelerini kullandı.

SAKATLIKLAR VE HAKEMLER!

Son haftalarda kaybedilen puanlarda sakatlıkların ve hakemlerin etkisinin bulunduğunu belirten Yanal, "Son 4 maçtır, oldukça fazla rotasyona gittik. Cezalı oyuncuların çokluğu ve sakatlıklar, bizi oldukça zorladı. Her zaman söylüyorum biz iyi bir takımız. Bu konular bizde mazeret olarak gündemimize bile gelmedi. Ayrıca hakemlerin kararları, özellike Eskişehir maçıyla başlayan süreçte Fenerbahçe'ye pahalıya patlamıştır. Baktığımızda gasp edilmiş 6 puanımız var. O puanları eklersek şuan liderliğimiz 10 puan farkla devam edecekti. Ama dediğim gibi Fenerbahçe çok büyük bir camia ve bizim önümüzde engeller de olsa biz sonuna kadar savaşarak şampiyonluğa ulaşacağız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN