İkisi de penaltı

İkisi de penaltı
Pazar 02.03.2014

Ersun Yanal, tartışma yaratan pozisyonları değerlendirdi: İkisinin de penaltı olduğunu gördük. Hatta birisi çok net... Bizim için penaltı değil, penaltı tartışması yapılması da çok acımasız. Geçtiğimiz haftaları biliyoruz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, hakem Cüneyt Çakır'ın penaltı kararlarının doğru olduğunu söyledi. G.Birliği karşısında birçok pozisyona girdiklerini ama değerlendiremediklerini anlatan Yanal, "Kaleye atılan şutlar, frikikler var, çok daha erken koparabileceğimiz bir maç olabilirdi. Ama bundan sonra ligin son 11 haftası bu gerginlikte geçecek" dedi. Çakır'a tartışma yaratan iki kararıyla ilgili destek veren Yanal, "İkisinin de penaltı olduğunu gördük. Hatta birisi çok net... Penaltı tartışması yapılması da acımasızca. Ben ki hep futbolun içinde kalmaya gayret ediyorum ama maalesef son iki haftada 'lütfen insaf' demek gerekiyor" diye konuştu.

ŞU ANDA FARK 10 PUAN OLABİLİRDİ
Fenerbahçe'nin birçok cephede savaştığını kaydeden sarı-lacivertli hoca şöyle dedi: Eskişehirspor maçı da dahil olmak üzere birçok hatalar var. Bana göre Fenerbahçe'nin gasp edilmiş 6 puanı var. Şu anda yine 10 puan farkla liderliğimizi sürdürüyor olabilirdik.

FUTBOLU DÜŞÜNÜYORUZ

Yanal, Trabzonspor maçında yaşanabilecek bir gerginlikle ilgili soruya, futbol dışında bir şeyle uğraşmayacaklarını belirtti. "Saha içinde centilmence duracağız" ifadesini kullanan sarı-lacivertli teknik adam, "Bizim bütün oyuncularımızın yaptığı futbol oynamak ve futbolu sahaya koymaktır" dedi.

DESTEK YÜREĞİMİZİ ISITTI
F.Bahçeli taraftarların TFF'ye yaptığı yürüyüşü de değerlendiren Ersun Yanal, "Son günlerdeki gerginlik tek F.Bahçe'yle ilgili değil. Bence Türk futbolu biraz fazlasıyla gergin" dedi. Kadın ve çocuklara destekleri için de teşekkür eden hoca, "Onların desteği hepimizin yüreğini ısıttı. Onlarla birlikte bu maçı kazandığımız için ayrıca mutluyuz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN