Fener'de alarm

Fener'de alarm
Perşembe 06.03.2014

Sarı-lacivertli ekipte Trabzonspor derbisi öncesi adeta sıkıyönetim ilan edildi. Başkan Aziz Yıldırım, kaptan Emre'ye "Gerekirse Samandıra'da yatıp kalkın" talimatı verdi

Fenerbahçe, milli takımlara giden oyuncularından yoksun olarak Trabzonspor maçına hazırlanıyor. Yönetim ve teknik heyet de motivasyon için gecesini gündüzüne katıyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın Emre ile yaptığı görüşmede, "Ersun hocaya destek ol. Trabzonspor en zorlu deplasmanlardan biri. Gerekirse Samandıra'da yatın kalkın" diyerek mesajı verdi.

TAM GÜN MESAİ
Emre, başkanın sözlerini oyunculara iletince maç gününe kadar sabah 09.00, akşam 19.00 mesaisi resmen başladı. Böylece oyuncular birlikte daha çok zaman geçirecek, çalışma temposu da hiç düşmeyecek. Millilerin takıma dönüşüyle de taktik idmanlar daha da sıklaştırılacak.

WEBO PSİKOLOJİK GÜÇ
Ersun Yanal, Trabzon'da hücum gücü yüksek bir takımı sahaya çıkaracak. Emenike ve Sow dışında sakatlığı geçen ve bugün takımla çalışması beklenen Webo da 18 kişilik maç kadrosuna alınacak. Yanal'ın, "Webo'nun kulübede olması bile önemli. Gerektiğinde oynatırım. Bu bizi ateşler, rakibi ise korkutur" diye konuştu. Webo'nun maç eksiği dışında sıkıntısı bulunmuyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN