Trabzonspor maçı öncesi korkutan sakatlık!

Trabzonspor maçı öncesi korkutan sakatlık!
Cumartesi 08.03.2014 13:28

Fenerbahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sol dizinde ağrı hisseden Egemen çalışmayı tedbir amaçlı olarak yarıda bıraktı.

Antrenman öncesinde tesislere gelen çok sayıda taraftar teknik heyet ve oyunculara sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarlar, kafileye baklava ikram edip, çiçek verdi.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncular, 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.

Milli takım kampından dönen Emmanuel Emenike antrenmanda yer alırken, Bruno Alves özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Sağ arka alt adelesinde sertleşme bulunan Emre Belözoğlu ile sağ omzunda ağrıları olan Salih Uçan tedbir amaçlı antrenmana çıkmadı. Bu 2 oyuncunun da tedavilerini özel program dahilinde sürdürdü. Antrenmanın ilk bölümünde sol dizinde ağrı hisseden Egemen Korkmaz da tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı.

Fenerbahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarını 9 Mart Pazar günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Çalışma saat 11.00'de başayacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN