Yanal o koşu hakkında ilk kez konuştu

Yanal o koşu hakkında ilk kez konuştu
Çarşamba 12.03.2014 14:19

Ersun Yanal, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında soyunma odasına koşarak gitmesi hakkında ilk kez açıklama yaptı

Ersun Yanal'ın Trabzonspor maçında soyunma odasına koşarak gitmesi sonrası pek çok yorum ve eleştiri yapılmıştı. Yanal konuyla ilgili ilk defa konuştu.

Haber sitelerinde ve sosyal medyadaki yorum ve eleştiriler sonrası Milliyet yazarı Atilla Gökçe, Ersun Yanal ile ilgili konuya dair görüştü ve bu sohbeti okuyucularıyla paylaştı:

"Uzaktan bakıp önünü- arkasını araştırmadan, sormadan- soruşturmadan ezbere ahkam kesiyoruz: Efendim, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, hakemin maçı tatil edeceğini anlayınca futbolcularını beklemeden soyunma odasına kaçmış!

Bir anlamda ayıp ettiğini, ya da korkaklığını ima ediyorlar Ersun Hoca'nın.

Ersun Hoca'yı arayıp sordum. İşte söyledikleri: "Trabzon'da daha maç başlamadan, çocuklar ısınırken küfürler adeta yağdı. Hiç tepki göstermedik, işimize baktık. Hakemin soyunma odasına yöneldiğini görünce, evet sahadaki yerimden ayrıldım. Orada kalmam, kitleleri tahrik edebilirdi. Ben Trabzon'da çalıştım. Halkın tepkilerini, öfkesini biliyorum. Böyle bir olaya yol açmamak için koridora geçtim. Orada benden önce koridora koşan oyuncularım da vardı. Koridorun başında oyuncularımı bekledim. Sonra hep beraber soyunma odasına gittik. Ne yani, sahada kalıp kavga etmemi mi beklediler?"

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN