'Terlemeden kazanacağız' dedi ve...

'Terlemeden kazanacağız' dedi ve...
Perşembe 13.03.2014

İsveç maçı kampında Gökhan Gönül, Onur'a Kıvrak'a yaşanacakları söyledi. Gökhan, "İyi ki Konya'ya seyirci götürmediniz. Taraftarınız bizim işimizi kolaylaştıracak" dedi. F.Bahçeli oyuncunun Trabzonspor kaptanına söyledikleri yarıda kalan maçta yaşandı

İsveç ile geçtiğimiz hafta arasında ile oynanan hazırlık maçı öncesi milli takım kampında bir araya gelen Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak ve Fenerbahçeli Gökhan Gönül'ün konuşmaları tartışmalara yeni boyut kazandırabilir...

HAKLI ÇIKARDILAR
İddiaya göre Gökhan, Onur'a öyle sözler söylemiş ki bordo-mavili taraftarlar, onu yarıda kalan maçla haklı çıkarmış durumda. Gökhan Gönül milli takım kampında Onur'a, "Sizin taraftarların çıkardığı olaylar bizim işimize yarıyor. Bunun için yöneticileriniz iyi ki Konya maçında taraftarlarınızı stada aldırmadı. Çünkü siz kendi taraftarınız önünde çok baskı görüyorsunuz" dediği ortaya çıktı.

MAÇLAR HEP AYNI
Trabzonspor Süper Lig'de oynadığı gerilimli maçlardan hep zararlı çıkan taraf oldu. 3 Temmuz sonrası oynanan Fenerbahçe karşılaşmalarında kazanamayan ve taraftarların yaptıkları eylemler sonucunda ceza alan taraf hep bordo-mavili takım oldu. Son 3 sezondur yaşananlar dan sonra maçta yine olayların çıkması Trabzonspor'a büyük zararlar verecek gibi gözüküyor.

TEPKİLER GÜÇ VERİYOR
İşin ilginç tarafı ise, A Milli Takım'ın geçtiğimiz hafta İsveç ile oynadığı hazırlık maçı için kampta bulunan oyuncuların birbirleriyle olan sohbetleriydi. Sohbet esnasında Fenerbahçeli Gökhan Gönül'ün, Trabzonspor'un kaptanı Onur Kıvrak'a, "İyi ki Konyaspor maçında yöneticileriniz taraftarınızı stada aldırmadı. Eğer o maçta ceza alıp sahanız kapansaydı bizim işimiz oldukça zor olurdu. Çünkü bayan ve çocukların önünde oynamak size gerginlik yaşatmazdı" ifadelerini kullandı. Gökhan Gönül daha sonra, "Emin ol bu karşılaşmada bizim bir şey yapmamıza gerek kalmayacak. Taraftarınız gereğiniz yapacak. Onların bize gösterecekleri tepki bize güç verecek ve işimize yarayacak. Fakat sizin gerilmenize ve kaybetmenize neden olacak" dediği ortaya çıktı.

Emre AKTÜRK
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN