İşi bitirelim

İşi bitirelim
Pazar 16.03.2014

Ersun Yanal, takımı "G.Saray, 2 puan kaybetti. Arayı açma şansını iyi değerlendirmeliyiz" diye uyardı. Fenerbahçe kazanırsa fark 8'e çıkacak

Galatasaray'ın Karabük'te berabere kalarak 2 puan kaybetmesi, Fenerbahçe'de şampiyonluk şarkılarının söylenmesine neden oldu. Ersun Yanal, oyuncuları Erciyes maçına motive etmek için yoğun çaba sarf ediyor. Tecrübeli hoca, "Büyük bir avantaj yakaladık. Biz bu ikramı geri çevirmeyiz. Erciyes'i yenersek puan farkı 8'e (Yarıda kalan Trabzonspor maçı da 3-0 tescil edilirse) çıkacak. Ligin boyu kısaldı. Artık kayıpların telafisi yok. Hepinizin bu bilinçle sahaya çıkmasını istiyorum" dedi.

TAM KADRO DA BÜYÜK AVANTAJ
Sakatların iyileşmesi, cezalı oyuncu olmaması, taraftarının müthiş desteğini arkasına alması da F.Bahçe'nin artıları olarak görünüyor. Deplasmanlarda kazanmakta zorluk çeken Fenerbahçe, Kadıköy'deki üstünlüğüne de güveniyor. Taraftar da yaklaşık bir ay sonra takımı ile buluşacak. Kaptan Emre Belözoğlu, "Bu sezonki şampiyonluğun ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Bu nedenle şampiyonluk yürüyüşümüzün en önemli ayağı Erciyes mücadelesi olacak. Yakalayacağımız bir seri ile inşallah beklentileri karşılayacak ve kupayı Kadıköy'e getireceğiz" diye konuştu.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN