Hababam güm güm güm

Hababam güm güm güm
Pazartesi 17.03.2014

Güdük Necmi', 'Hayta İsmail' ve 'Bacaksız' karşılaşma öncesi tribünleri selamladı. Bu sırada filmin unutulmaz müziği çalındı, yer yerinden oynadı

Türk sinemasının başyapıtlarından "Hababam Sınıfı" filminin oyuncuları, sarı-lacivertli kulübün davetlisi olarak Fenerbahçe-Erciyesspor mücadelesini izledi. Sarı-lacivertli taraftarların tribün organizasyonlarına konu ettiği, maçlarda stat hoparlörlerinden müziği çalınan "Hababam Sınıfı"nın aktörleri, karşılaşma öncesi Fenerbahçe kulübünün Todori Tesisleri'nde yemekte bir araya geldi. Aralarında 'Güdük Necmi' lakaplı Halit Akçatepe, 'Hayta İsmail' lakaplı Ahmet Arıman ve 'Bacaksız' lakaplı Tuncay Akça'nın da yer aldığı oyuncu grubu, önce saha kenarında taraftarları selamladı. Bu sırada stat hoparlörlerinden filmin unutulmaz müziği çalındı ve skor ekranında da filmin görüntüleri yer aldı. Oyuncu grubu sahaya sarı ve lacivert renklerden oluşan karton şapkalarla çıkarken, taraftarlar da dağıtılan bu şapkaları taktı. Türk Telekom kale arkası tribüne "Hababam güm güm güm" yazılı pankart asılırken, tribünler de bu tezahüratla tempo tuttu. Fenerbahçeli futbolcular, Kuyt'ın attığı golden sonra yaptıkları sevinç gösterisiyle, "Hababam Sınıfı" oyuncularına gönderme yaptı.

TRİBÜNLER KÜFÜRDEN ARINDI
Bu arada hafta içinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın resmi siteden yaptığı uyarı işe yaradı. Fenerbahçe tribünleri maç öncesinde özellikle Volkan ve Emre'yi rakiplere küfür içeren tezahüratlarla çağırıyordu. Bu tezahüratlar değiştirilirken, yerlerini küfürsüz sloganlar aldı. Böylece kulüp cezadan kurtulmuş oldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN