F.Bahçe beni gençleştirdi

F.Bahçe beni gençleştirdi
Çarşamba 19.03.2014

"Fenerbahçe formasının bir tılsımı var, bir iksir etkisi var. Beni genç ve diri tutuyor Tarif etmesi, anlatması zor bir etkiden bahsediyoruz. Pierre de (Hooijdonk) benzer duygular yaşamıştı. Bana anlatmıştı. Onu şimdi çok daha iyi anlıyorum"

Fenerbahçeli taraftarların sevgilisi Dirk Kuyt, sarı-lacivertli renklere tutku derecesinde bağlı olduğunu söyledi. 33 yaşındaki istikrar abidesi, F.Bahçe'nin kendisini gençleştirdiğini belirtirken, camia olarak şampiyonluğu bu kadar çok istemelerinin kendisinde 'ekstra güç' oluşturduğunu ifade etti.

Tarif etmesi, anlatması zor bir etki

Hollanda basınına konuşan Kuyt, "Fenerbahçe formasının bir tılsımı var, bir iksir etkisi var. Beni genç ve diri tutuyor.Tarif etmesi, anlatması zor bir etkiden bahsediyoruz. Pierre de (Hooijdonk) benzer duygular yaşamıştı. Buraya gelmeden önce bana anlatmıştı. Onu şimdi daha iyi anlıyorum" dedi.

Burada her şey tam donanımlı

Tecrübeli futbolcu, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 50 bin kişi önünde oynamanın garip bir çekiciliği olduğunu sözlerine eklerken, "Burada her şey tam donanımlı olarak hizmetimizde. Üst düzey isimlerden kurulu bir yönetimimiz, işini çok iyi bilen bir teknik kadromuz var. Bu olanaklarla başarısız olmayı kimse istemez. Biz de bunu istemiyoruz" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN