Kupayı verirdim

Kupayı verirdim
Çarşamba 19.03.2014

Şarkıcı Kıraç, Fenerbahçelileri kızdıracak bir açıklama yaptı: Başkan olsam kupayı Trabzon'a verirdim. O kupanın önemsiz olduğu anlaşılacak

Fenerbahçeli sanatçı Kıraç, yaptığı birbirinden çarpıcı açıklamalarla gündeme damga vurdu. Sarı-lacivertli taraftarlara yeni marş müjdesi de veren Kıraç, şu ifadeleri kullandı: "F.Bahçe'nin tarihinde görmediğim ihanetleri gördüm. Kulüpten alınanların geri verilmesi ve özür dilenmesi gerekiyor. Bu oyunlar oynanmasa şu anda F.Bahçe, Avrupa Şampiyonu olmuştu. F.Bahçe'nin haklılığı ortaya çıkacak. Aziz Yıldırım, Türkiye'nin en yiğit adamıdır. Yeniden değil ama adil yargılama bekliyorum. Başkanımız bunu ispat etmiş bir adamdır. Adil yargılama hakkını tanımak zorundalar. F.Bahçe'nin suçsuzluğu ortaya çıkacaktır.

Kupanın ne önemi var

Trabzonspor taraftarının tepkilerini anladığını dile getiren Kıraç, "F.Bahçe Kulübü Başkanı olsam kupayı Trabzon'a verirdim" diye konuştu. Kıraç sözlerini şöyle tamamladı: Bazı olaylar şampiyonluğun üzerine çıktı. Oyunlar oynanıyor. Bu nedenle o kupanın önemi yok. Şu an yanlış olur ama; F.Bahçe, o kupanın önemli olmadığını da gösterecektir.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN