Ders çalıştılar

Ders çalıştılar
Pazar 23.03.2014

F.Bahçe, yarınki G.Antep maçı hazırlığını hem sahada hem salonda yaptı. Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin yeni kuralları oyunculara tek tek anlattı. Artık F.Bahçeli oyuncu sahada 'bilerek' mücadele edecek. 'Ders' sonrası sahada ise G.Antep maçı taktiği denendi. Kanat ortaların çoğu filelerle buluştu

F.Bahçe, şampiyonluk yolunda en önemli deplasmanlardan birine yarın çıkacak. F.Bahçe hem salonda hem sahada "maç için dersine çalıştı. Yanal, "G.Antep'ten 3 puanla dönersek şampiyonluk kapısını ardına kadar açarız" diyerek oyuncularını motive ediyor. Dün yapılan taktik çift kalede kanat organizasyonları ve duran top çalıştıran Yanal ekstra şut çalışması da yaptırdı. Emenike, Sowve Webo'nun formu tecrübeli hocayı fazlasıyla sevindirdi. Kanat organizasyonlarından gelen topların golle buluşturulması da Yanal'ı sevindirdi. 1 saat 15 dakika süren idmanda oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi. Baroni'nin tedavisine ise devam edildi.

YENİ KURALLAR ANLATILDI
F.Bahçeli oyuncular sahadaki çalışmadan önce salonda yeni kurallar konusunda bilgilendirildi. Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin, teknik ekip ve futbolculara oyun kuralları, futbolda yaşanan son gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Futbolcuların en çok takıldığı kurallar anlatıldı. F.Bahçe bugün yapacağı antrenman sonrasında hazırlıklarını tamamlayacak ve G.Antep'e uçacak. Hedef, G.Antep deplasmanından da 3 puanla dönerek şampiyonluk yürüyüşüne devam etmek. F.Bahçe, G.Antep'ten sonra Bursaspor ile karşı karşıya gelecek.

Etiketler Bursaspor, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN