Anıtkabir'de tarihi gün

Anıtkabir'de tarihi gün
Pazartesi 24.03.2014
Ankara Fenerbahçeliler Derneği'nin "Adalete Fener yak" sloganıyla düzenlediği organizasyonda binlerce Fenerbahçeli Anıtkabir'e koştu. Başta İstanbul olmak üzere birçok bölgeden Ankara'ya adeta akın oldu. Başkan Aziz Yıldırım'ın mozoleye çelenk koydu, saygı duruşunun ardından Anıtkabir özel defterini imzaladı. Üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı organizasyona Galatasaray, Beşiktaş, Samsunspor ve Ankaraspor başta olmak üzere başka takım taraftarları da katıldı.

Tüm renklere teşekkür
F.Bahçe resmi sitesinden "Anıtkabir Yürüyüşü"ne katılanlara teşekkür edildi. Yazıda, "Yürüyüşe katılan, Türkiye için adalet, Fenerbahçe için adalet diyen binlerce kongre üyemize, derneklerimize, taraftarımıza ve bu gurura ortak olan tüm renklere teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.

Atam, andın andımızdır
F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Anıtkabir özel defterine duygu dolu sözler yazdı. Yıldırım, "...Heyecan ve gururla huzurunuzdayım... Rahat uyu Atam, yolun yolumuz, andın andımız olacaktır. Karanlıkların yüzünde yanan son bir ışık kalacaksa o Fenerbahçe olacaktır" diye yazdı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN